Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Co za seria. Są niepokonani od 27 meczów!

31.03.2019 16:00 | 0 komentarzy | 4 670 odsłony | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 31.03.2019 16:20

AKTUALIZACJA

Zespół młodzików Fabloku Chrzanów rozgromił na wyjeździe Tarnovię Tarnów w niedzielnym meczu ligi wojewódzkiej. W A-klasie Korona Lgota pokonała wysoko Victorię Zalas.

0
Co za seria. Są niepokonani od 27 meczów!
Drużyna młodzików Fabloku Chrzanów z trenerem Łukaszem Matusikiem. Fot. Z archiwum klubowego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

I liga małopolska młodzików

Tarnovia Tarnów - Fablok Chrzanów 2-7

Gole dla Fabloku: Piotr Zieliński - trzy, Tomasz Dusik - dwie, Konrad Machowski i Mateusz Tekieli po jednej

Chrzanów: Kraczka, Tekieli, Śmiłek, Kot, Szewczyk, Machowski, Stępniak, Dusik, Zieliński oraz Kurdziel, Kubala, Zając , Mostowik, Karcz, Sieprawski, Czarny

Młodzi chrzanowscy futboliści rozgromili na wyjeździe Tarnovię, a więc klub, w którym piłkarską karierę rozpoczynał reprezentant Polski Bartosz Kapustka.
Dla zespołu Fabloku to druga wygrana w tym roku w meczu o punkty (ostatnio zwyciężyli u siebie Dunajec Nowy Sącz. Jak podkreśla trener chrzanowian Łukasz Matusik, jego drużyna jest niepokonana od 27 spotkań ligowych na krajowym podwórku.
- Mecz całkowicie pod nasze dyktando. Rywal do stanu 7-0 nie stworzył sytuacji bramkowej. Dopiero gdy zmieniłem aż siedmiu zawodników, czyli praktycznie cały skład, strzelili nam dwa gole. Wygraliśmy 27 meczów pod rząd i myślę, że w sobotę odniesiemy 28 zwycięstwo. 8 kwietnia gramy zaległe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz i to będzie dla nas prawdziwa weryfikacja - mówi Łukasz Matusik, szkoleniowiec chrzanowskiej drużyny.
W następnej kolejce Fablok podejmie na własnym boisku Okocimskiego Brzesko, który zremisował wszystkie swoje trzy tegoroczne mecze: 1-1 z Tarnovią, 1-1 z AS Progres Kraków i 1-1 z Unią Oświęcim.


Klasa A - Chrzanów

Korona Lgota - Victoria Zalas 5-1

W inauguracyjnej kolejce Korona przegrała co prawda w derbach z Błyskawicą Myślachowice, ale wynik tego pojedynku został potem zweryfikowany jako walkower na korzyść ekipy z Lgoty.
W drugiej serii spotkań zespół Korony okazał się zdecydowanie lepszy od Zalasu, pokonując go aż 5-1. Dla rywali jest to druga tegoroczna porażka.
Zamykająca tabelę Lgota ma już na koncie dziewięć punktów (po rundzie jesiennej miała w dorobku tylko trzy) i do przedostatnich w klasyfikacji Regulic traci już tylko dwa „oczka".

Sprawdź wyniki sobotnich meczów