Wiele wskazuje, że tak. Obiekt chce wydzierżawić chrzanowski Edison i tam prowadzić zajęcia.
Początkiem marca wspólnicy Edison s.c. złożyli w tej sprawie wniosek do Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Są zainteresowani dzierżawą na 3 lata na cele edukacyjne - konkretnie prowadzeniem tam niepublicznej szkoły podstawowej.
Zdaniem Kingi Grzybowskiej, dyrektora Niepublicznej Szkoły Podstawowej Edison w Chrzanowie, budynek po liceum w Sierszy ma duży potencjał. Wymaga jednak remontu.
Gdyby umowę z powiatem udało się sfinalizować, Edison zajęcia chce tam prowadzić już od września.
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
0 0
Dach jak sito. Centralne ogrzewanie przestarzałe brak kotłowni. Powodzenia
0 0
Dwie szkoły podstawowe obok siebie. prywatna i publiczna praktycznie połączone ze sobą? Kto na to wyraził zgodę???
p.s sebek dach nie dość, że dziurawy to pokryty rakotwórczym eternitem.
0 0
Jakby w s.c.Edison było dobrze to by się szkoła nie przenosiła.
0 0
Tak Pani jest oratorem najlepszym.... Ale nic za tym nie idzie. Tu ważny jest tylko pieniądz i dążenie po trupach do celu. Pamiętam jeszcze początki w Krzeszowicach, teraz już niestety większość z rodziców na własnej skórze się o tym przekonało. Ale to już sprawa każdego indywidualnie, rodzice swój rozum maja i sami decydują. Nic mi do tego. Ja się tylko zastanawiam czy oby napewno jest rozsądne" łączenie "szkoły państwowej z prywatna. Co na to rodzice, dzieci, nauczyciele szkoły już istniejącej???
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz