Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

07.03.2019 10:50 | 0 komentarzy | 2 901 odsłony | Marek Oratowski
Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 13:45

Miłośnicy poezji mogą posłuchać wierszy Ernestyny Lewandowskiej, a fani mocnego uderzenia wybrać się na festiwal perkusyjny. W Krzeszowicach szykują się ciekawe obchody Dnia Kobiet.

0
Propozycje na weekend
Chrzanowski festiwal perkusyjny odbędzie się po raz trzeci
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek 8 marca

Chrzanów, Klub Stara Kotłownia

godz. 17 - Wieczór poetycki Ernestyny Lewandowskiej

Impreza odbędzie się w ramach koralowego jubileuszu Grupy Twórczej Cumulus. Będzie jej towarzyszyć wystawa prac plastycznych artystki. Wstęp wolny.

Sobota, 9 marca

Chrzanów, Klub Stara Kotłownia

godz. 16.30 - Caban Drumer Fest 2019

Przed nami trzecia edycja festiwalu perkusyjnego. Jak zapewniają organizatorzy, hasło imprezy: „ognie, eksplozje, perkusiści", nie jest tylko tanim chwytem, czy zwykłym efekciarstwem. Trzecia edycja festiwalu perkusyjnego Caban Drummer Fest 2019, to będzie kwintesencja muzyki - niewiele gadania, sporo grania. Ogień i perkusyjne eksplozje Beaty Polak (wybitnej przedstawicielki polskiego bębniarstwa) czy niesamowite popisy mistrza polskiego jazzu - Cezarego Konrada. Do tego elektryzujący duet Sławomir Berny (czołowy polski instrumentalista) i Paweł Larysz (znany z takich metalowych kapel, jak Animations oraz I Was Born Twice). Składu dopełnią przedstawiciele lokalnej sceny muzycznej: Artur Jonik i Wiktor Palka.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Jak co roku na miłośników perkusyjnego grania czeka mnóstwo atrakcji i sporo dobrej zabawy.

Krzeszowice. Kopalnia Talentów

godz. 17 - Kreatywny Dzień Kobiet

Podczas spotkania fragmenty spektaklu zaprezentują artyści Teatru Rozrywki w Krzeszowicach. W programie są także warsztaty biżuterii, szydełkowania i makijażu, spotkanie ze stylistą i dietetykiem, porady kosmetyczne i pielęgnacja dłoni oraz brafitting - sztuka doboru biustonoszy. Wstęp wolny.

Niedziela, 10 marca

Żarki, Dom Kultury LCK

godz. 17 - Dzień Kobiet

W programie imprezy: koncert zespołu "Allados", występy artystyczne, prezentacja uczestnika "Mam talent" Krzysztofa Piegzika, konkursy, poczęstunek, stoiska kosmetyczne i fotobudka.