09.02.2019 16:18 | 1 komentarz | 3 943 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze czwartoligowego MKS Trzebinia pokonali Kmitę Zabierzów, w swoim czwartym tegorocznym sparingu.

Mateusz Marszałek zdobył jedną z bramek dla MKS w wygranym sparingu z Kmitą

Sparingi

MKS Trzebinia - Kmita Zabierzów 4-1 (0-0)

Gole dla MKS: Michał Kowalik, Marcin Szczurek, Mateusz Marszałek i Szymon Kurek

Trzebinia: K. Pająk - Sawczuk, Górka, Martyniak, Jarosz, Wierzba, Kalinowski, Zybiński, Kowalik, Szczurek, Wilczek oraz Wróbel, Jędrzejczyk, Celiński, M. Marszałek, Sochacki, J. Pająk, Sz. Kurek

W swoim czwartym meczu kontrolnym w przerwie zimowej, „żółto-czarni" odnieśli trzecie zwycięstwo.
W sobotnim pojedynku pokonali 4-1 Kmitę Zabierzów, czyli lidera drugiej grupy krakowskiej A-klasy.
Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania. Dla MKS bramki zdobyli: Michał Kowalik, Marcin Szczurek, Mateusz Marszałek (w lecie przeniósł się do Trzebini z Kmity) i Szymon Kurek.
Kolejny sparing trzebinianie rozegrają w środę, 13 lutego. Zmierzą się na wyjeździe z szesnastym zespołem drugiej ligi - Rozwojem Katowice. Przypomnijmy, że barw tego klubu bronił w przeszłości Maciej Budka, obecny asystent trenera MKS.

Victoria 1918 Jaworzno - Błyskawica Myślachowice 6-0

Fablok Chrzanów - Victoria Zalas 4-0

Świt Krzeszowice - Błękitni Moldnica 4-3