Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sto lat, sto lat! Salon Komputronik w Chrzanowie obchodzi urodziny i zmienia lokalizację

06.02.2019 15:35 | 0 komentarzy | 2 576 odsłony | red

Materiał promocyjny

Komputronik zaprasza serdecznie wszystkich do wspólnego świętowania urodzin salonu przy ulicy Podwale 11. Obchody kolejnej rocznicy rozpoczną się o godzinie 9:00, 9 lutego bieżącego roku. Z okazji tego święta przygotowano szereg specjalnych promocji i atrakcyjną ofertę produktową.

0
Sto lat, sto lat! Salon Komputronik w Chrzanowie obchodzi urodziny i zmienia lokalizację
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nadchodzący, drugi weekend lutego, Komputronik, razem ze swoimi klientami, celebrować będzie urodziny salonu w Chrzanowie. Choć zwyczaj mówi, że to jubilat otrzymuje prezenty, tym razem to on będzie obdarowywać swoich gości. Na klientów odwiedzających salon w dniu urodzin czekać będzie wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a wśród nich laptopy i komputery stacjonarne oraz akcesoria komputerowe między innymi: myszki, pendrive'y czy głośniki mobilne. Klienci będą też mogli skorzystać z promocyjnej oferty i nabyć smartfony znanych marek. Szczegóły oferty tutaj.

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu zapewni nawet najbardziej wymagającym klientom to, czego nie mogą zaoferować zakupy online. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć, zapoznać się z jego możliwościami i przetestować funkcjonalności. Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze produktów tak, by odpowiadały one konkretnym potrzebom.

Sklep, należący do jednej z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów ze sprzętem IT, RTV i AGD w Polsce, będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Salon można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00.

Materiał promocyjny