Chrzanów

Śmiałkowie pobiegli na nartach (WIDEO)

26.01.2019 17:00 | 0 komentarzy | 4 164 odsłony | Marek Oratowski

Dwunastu miłośników sportów zimowych stanęło na starcie sobotniego biegu narciarskiego. Pokonali kilka 2-kilometrowych pętli. Na mecie przekonywali, że taka zaprawa była jednocześnie dobrą zabawą.

0
Zawodnicy przed startem

Jeszcze w połowie tygodnia organizujący imprezę dyrektor PMOS Chrzanów Krzysztof Zubik nie był pewien, czy zawody dojdą do skutku. Na szczęście dosypało trochę śniegu, więc trasa wytyczona z osiedla Niepodległości wzdłuż Chechła była przejezdna. Zawodnicy narzekali jedynie na miejscowe oblodzenia.

Wśród trzech pań (miały krótszy dystans) wygrała Jolanta Niedzielczyk z czasem 25 minut i 22 sekundy. W gronie dziewięciu panów triumfował po raz kolejny Dariusz Sroka. Na trasie spędził 35 minut i 22 sekundy.

Obejrzyjcie, jak przebiegała rywalizacja.