Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Recepta na udany związek? Kompromis i zaufanie! (WIDEO)

11.01.2019 21:00 | 0 komentarzy | 4 767 odsłony | Ewa Solak

Elżbieta i Jerzy Chłopkowie z Chrzanowa obchodzili w piątek 50-lecie ślubu. Razem z nimi świętowało prawie 70 innych par z długoletnim stażem małżeńskim.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

- Według nas, recepta na szczęśliwy związek to przede wszystkim kompromis i zaufanie - podkreślają Elżbieta i Jerzy Chłopkowie.
Uczestnicy uroczystości razem z rodzinami zgromadzili się w sali teatralnej MOKSiR, gdzie jubilaci otrzymali medale od Prezydenta RP za długoletnie pożycie oraz życzenia od władz miasta.
- Moja żona Patrycja prosiła, żebym zapytał was o receptę na szczęśliwy związek. Mam nadzieję, że w kuluarach mi doradzicie - zażartował burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek.

50-lecie ślubu obchodzili: Antonina Zaręba-Bajgrowicz i Edward Bajgrowicz, Krystyna i Jerzy Banaś, Krystyna i Czesław Bartosik, Wanda i Ryszard Bębenek, Danuta i Mieczysław Bochenek, Bronisława i Marian Bolek, Irena i Bronisław Bukowski , Elżbieta i Jerzy Chłopek, Danuta i Janusz Chmielowski, Krystyna i Zdzisław Cichański, Maria i Stanisław Ciupek, Helena i Kazimierz Deda, Irena i Jan Dudek, Halina i Kazimierz Dwojak, Aleksandra i Jan Dziedzic, Helena i Jerzy Feliksik, Bronisława i Stanisław Flaga, Zdzisława i Bolesław Geleta, Maria i Jan Gładys, Ewa i Władysław Głuszczenko, Alfreda i Stanisław Grabowski, Barbara i Witold Grzywacz, Urszula i Stanisław Jachimczyk, Krystyna i Tadeusz Jachymczyk, Krystyna i Antoni Jamrozik, Maria i Jan Jarczyk, Maria i Wojciech Jędras, Władysława i Władysław Kadłuczka, Stanisława i Mieczysław Kapcia, Lucyna i Leszek Kaszyca, Halina i Ludwik Kierc, Stanisława i Stanisław Kluzik, Kazimiera i Aleksander Koczur, Janina i Jan Kozub, Teresa Józef Kozub, Halina i Ludwik Kozub, Irena i Jan Kumala, Danuta i Józef Kurnik, Krystyna i Józef Kusz, Stefania i Andrzej Mamoń, Zofia i Roman Nowak, Maria i Henryk Ostrowski, Janina i Stefan Patyk, Zofia i Roman Partyński, Zofia i Andrzej Pieszczek, Lucyna Datoń-Prześlak i Józef Prześlak, Irena i Feliks Rąpała, Zofia i Antoni Reciak, Katarzyna i Jan Rejdych, Helena i Tadeusz Sokołowski, Władysława i Władysław Szuler, Maria i Kazimierz Tadeusz, Teresa i Wiesław Tarko, Anna i Jan Tomczyk, Józefa i Krzysztof Toś, Wanda i Tadeusz Urbanik, Celina i Władysław Wiecheć, Izabela i Anatol Wierzbicki, Maria i Wiesław Wypych, Regina i Józef Żak, Halina i Janusz Żochowski.
60-lecie ślubu obchodzili: Julianna i Józef Adamczyk, Anna i Marian Nowak, Maria i Stanisław Oczkowski, Helena i Stanisław Oracz, Janina i Adam Pawełczyk.

Zdjęcia wszystkich jubilatów obejrzycie w jednym z najbliższych numerów "Przełomu"