Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

KONKURS FOTOGRAFICZNY. Jeśli nie Wembley, to co?

01.12.2018 11:30 | 2 komentarze | 2 914 odsłony | Michał Koryczan

Byłeś na znanym stadionie? Zwiedzałeś go, albo oglądałeś na nim mecz? Pochwal się swoim zdjęciem.

2
KONKURS FOTOGRAFICZNY. Jeśli nie Wembley, to co?
Michał Koryczan na stadionie Wembley w Londynie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Camp Nou w Barcelonie, Estadio Santiago Bernabéu w Madrycie, Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie, Olimpiastadion w Berlinie, czy Old Trafford w Manchesterze, a może któryś z ważnych stadionów w Polsce? Miałeś okazję tam być? Oglądałeś na nim mecz lub zwiedzałeś go podczas wakacyjnego wyjazdu? Wyślij nam swoje zdjęcie z obiektu, który zrobił na Tobie szczególne wrażenie.

Zdjęcia wysyłajcie na adres mailowy michal.koryczan@przelom.pl (w tytule maila wpisujcie „Jeśli nie Wembley, to co") podając swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz nazwę stadionu.

Wraz ze zgłoszeniem trzeba przesłać poniższe oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia wysłanego na konkurs i oświadczam, że nie narusza ono wizerunków ani praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu "Jeśli nie Wembley, to co?" oraz na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia w tygodniku Przełom, na przełom.pl.

Zdjęcia możecie także zamieszczać na „Przełomowym" profilu na Facebooku.

Czekamy na nie do piątku, 7 grudnia 2018 roku, do godziny 12.00.

Pięć najciekawszych fotografii opublikujemy w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl, a ich autorów wyróżnimy firmowymi kubkami.

Firma Wydawnicza "Przełom" Alicja Molenda jako organizator konkursu zapewnia, iż dane osobowe osób fizycznych zgłaszających się do konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm) oraz, że dane te zbierane i przetwarzane będą tylko do celów związanych z organizacją tego konkursu.