Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

NaturHouse w Chrzanowie z nową siedzibą!

12.11.2018 16:10 | 0 komentarzy | 4 251 odsłony | NaturHouse

Materiał promocyjny

NaturHouse jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki. Firma wywodzi się z Hiszpanii, gdzie już od wielu lat, tak jak w Polsce, jest liderem w dziedzinie zdrowego odżywiania. W Polsce NaturHouse istnieje od kwietnia 2006 roku. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 300 gabinetów dietetycznych NaturHouse.

0
NaturHouse w Chrzanowie z nową siedzibą!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odchudzanie w naszych placówkach to kompleksowa, dwuetapowa kuracja. Polega ona na regularnych wizytach u dietetyka, indywidualnie dobranym planie żywieniowym oraz naturalną, przebadaną, roślinną suplementacją wspierającą skuteczne odchudzanie. Dopasowana przez doświadczonego dietetyka na podstawie badań, wywiadu i szczegółowych pomiarów daje najlepsze efekty. Najpierw określamy przyczynę nadwagi, a następnie walczymy z nią opierając się na naszym prawie 30. letnim doświadczeniu i wiedzy. Istotnym elementem - po etapie redukcji - jest stabilizacja wagi, dzięki której nasi klienci utrzymujący nowe, zdrowe nawyki żywieniowe nie doświadczają efektu jo-jo.

Szczupła sylwetka to dziś nie tylko kwestia mody, ale i oznaka dbałości o własne zdrowie. Należy pamiętać, że „magiczne sposoby" na odchudzanie nie istnieją, a „diety cud" znalezione w internecie mogą przynieść dużo więcej szkody niż pożytku. Nic nie zastąpi wizyty w gabinecie dietetyka, ponieważ tylko tam ma on możliwość dokonania pomiarów, przeprowadzenia dokładnego wywiadu oraz porozmawiania z nami. Centrum dietetyczne NaturHouse w Chrzanowie daje taką możliwość i dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozbyciem się nadwagi na wizyty do nas.

Centrum dietetyczne NaturHouse w Chrzanowie!

Siedziba firmy NaturHouse obecnie znajduje się przy ul. kard. Wyszyńskiego 17a (przeniesiona z ul. Garncarskiej). Chcemy Państwa ostrzec przed firmami które świadczą - jak sami określają - „takie same usługi jak Naturhouse" lub używają stwierdzeń, że „Naturhouse teraz istnieje pod inną polską nazwą, a suplementy których używamy są takie same". Nie jest to prawda i chcemy Państwa przed tym przestrzec. Nasza Certyfikowana siedziba NaturHouse jest tylko jedna. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony, oszukany lub wprowadzony w błąd - zadzwoń lub przyjdź do nas, a nasz zespół doradzi jak sobie z tym radzić.
Dziś, w nasze ręce, powierza swoje problemy żywieniowe kilka milionów ludzi na całym świecie, bo wiedzą, że z nami odchudzanie nie musi być koszmarem. A co najważniejsze, u nas pierwsza KONSULTACJA z wykwalifikowanym dietetykiem jest bezpłatna! Podczas pierwszej wizyty poznasz swojego dietetyka, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Nasz dietetyk, na profesjonalnym sprzęcie zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI i wiek metaboliczny. Nasza marka na zaufanie klientów pracowała latami!

Przyjdź do nas w listopadzie, a otrzymasz gratisy do 1-wszej wizyty - białkowy batonik Slimbel oraz próbkę kultowego kremu Slimbel Reductor Noc!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 - 19:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 8:00 - 13:00

Na bezpłatną konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 570 056 225, lub online na stronie: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=chrzanow.wyszynskiego

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami: https://www.facebook.com/dietetykchrzanow/

 

 

Materiał promocyjny