Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

-33 kg z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

01.10.2018 11:24 | 0 komentarzy | 6 038 odsłon | Projekt Zdrowie

Materiał promocyjny

Kolejna wspaniała metamorfoza! Pani Katarzyna zrewolucjonizowała swoje życie i schudła 33 kg w niespełna pół roku. Niestety, zdjęcie sprzed odchudzania nie oddaje w pełni efektu, jaki osiągnęła Pani Kasia. W okresie, kiedy nasza bohaterka rozpoczynała kurację bardzo unikała zdjęć... Zobaczymy, jak Pani Kasia wspomina kurację, mającą na celu redukcję masy ciała w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie.

0
-33 kg z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Dziś po upływie niecałych 6 miesięcy mogę już pochwalić się swoją metamorfozą. Przyznam, iż wszystko zaczęło się dość niewinnie. Od jednego małego, wielkiego marzenia. Lepsza wersja siebie.

Wybrałam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, bo moja koleżanka miała równie spektakularne efekty, jak ja teraz. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko, spotkanie w gabinecie, rozmowa z Panią dietetyk, pomiary ciała i ustalenie planu działania. Atmosfera panująca na wizytach była miła i bezstresowa, a do tego ogromna dawka motywacji! Zaczynałam swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych tuż przed Świętami Wielkanocnymi, więc takiego zastrzyku energii potrzebowałam. Zawsze uwielbiałam praliny i inne słodkości, ale Pani dietetyk tak mocno mnie zmotywowała, że udało mi się oprzeć wszelkim pokusom.

Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Rozwinęłam się również jeśli chodzi o... planowanie! Nauczyłam się jak pogodzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego. Jednak na planowaniu nie skończyłam. Planowanie przemieniło się w realizowanie. Okazało się, że przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić.  Spodziewałam się, że początek będzie trudny. Jednak efekty przychodziły tak szybko, że to mnie tylko zachęcało do kontynuowania kuracji. Moje cele uległy zmianie, z planowanych 20 kg zrobiło się ponad 30. Rozwiązania proponowane przez Panią dietetyk są bardzo proste, a przepisy przepyszne. Zmieniłam jedzenie, zaczęłam dawać z siebie nie 100, a 300 % . Koleżanki w pracy same zauważyły, że ruszam się teraz dużo, dużo więcej, a mnie po prostu rozpiera energia. Kiedyś, po powrocie do domu, czułam się tak zmęczona, że miałam ochotę tylko usiąść w fotelu - teraz ciągle wymyślam sobie nowe zajęcia.

I tak, dzięki cudownym ludziom, udało się. DZIĘKUJĘ!!! W ciężkich chwilach zawsze otrzymywałam wsparcie, którego potrzebowałam. Polecam wszystkim Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie."

Kim jesteśmy i jak działamy?

Projekt Zdrowie to młoda, w pełni polska, prężnie rozwijająca się sieć gabinetów dietetycznych. Nasi dietetycy to wykwalifikowani specjaliści pomagający w ustaleniu diet nie tylko w kontekście redukcji masy ciała, ale też jednostek chorobowych, takich jak choroba Hashimoto, cukrzyca czy insulinooporność. Doradzamy również kobietom w ciąży i w czasie karmienia.
Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia, poprzez profesjonalne porady dietetyczne. W ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem naturalnej suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Odważ się na zmiany i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 618 333.

 

Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie

32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

tel. 790 618 333
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

 

 

Materiał promocyjny