Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

PiS zarejestrował kandydatów na radnych

16.09.2018 18:30 | 12 komentarzy | 14 649 odsłon | Michał Koryczan

W niedzielne popołudnie zarejestrowani zostali kandydaci do Rady Miejskiej w Chrzanowie z Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

12
PiS zarejestrował kandydatów na radnych
Krzysztof Kozik, Michał Gawroński i Krzysztof Kasperek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Miejskiej Komisji Wyborczej w Chrzanowie pojawili się w tym celu Krzysztof Kozik (szef powiatowych struktur PiS w powiecie chrzanowskim), Krzysztof Kasperek (szef chrzanowskich struktur PiS, rekomendowany przez tę partię na burmistrza Chrzanowa) oraz Michał Gawroński (radny powiatu chrzanowskiego).

- Zarejestrowaliśmy pełne listy we wszystkich czterech okręgach. Strategia nasza, jako Prawa i Sprawiedliwości polega na tym, żeby się otwierać na różne środowiska. To są nie tylko członkowie partii, ale i sympatycy i ludzie, którzy się z nami utożsamiają i chcą wspólnie realizować program wyborczy. Chcemy, żeby na naszych listach był przekrój społeczeństwa - mówi Krzysztof Kozik.

W okręgu numer 1 (osiedla: Śródmieście, Stara Huta, Kąty, Rospontowa, Borowiec) wystartują m.in.: Paweł Szczypta, Roman Madejski. W okręgu numer 2 (osiedla: Północ-Tysiąclecie, Niepodległości) kandydować będą m.in.: Grzegorz Jakubiak, Przemysław Pająk i Barbara Odrzywołek. W okręgu numer 3 (osiedla: Młodości, Kościelec, Stella) o mandat radnego powalczą m.in.: Krzysztof Kasperek, Mieczysław Kowalczyk i Halina Chodacka. Natomiast w okręgu numer 4 (sołectwa: Balin, Okradziejówka, Luszowice, Płaza, Pogorzyce, Źrebce) wystartują m.in.: Anna Kasprzyk, Stanisław Czarny i Bogdan Bębenek.