Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Zobacz, kto dostał stypendium od gminy

13.09.2018 15:15 | 7 komentarzy | 5 602 odsłon | Anna Jarguz

102 nazwiska liczy lista tegorocznych stypendystów, nagrodzonych przez gminę Trzebinia. Wśród nich najwięcej jest sportowców.

7
Zobacz, kto dostał stypendium od gminy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na stypendia zarezerwowano w budżecie 40 tys. zł. Wnioski o przyznanie pieniędzy złożyło 156 uczniów. Stypendyści otrzymali jednorazową wypłatę w wysokości od 250 zł do 500 zł.

Stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymali:

1. Stypuła Patryk - Szkoła Podstawowa w Lgocie
2. Goc Klaudia - Szkoła Podstawowa w Lgocie
3. Ścigaj Szczepan - Szkoła Podstawowa w Lgocie
4. Walat Zuzanna - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
5. Miślińska Małgorzata - II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
6. Malczyk Agata - Szkoła Podstawowa w Psarach
7. Kubarek Mateusz - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Trzebini
8. Piórko Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Myślachowicach
9. Sikora Mateusz - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chrzanowie
10. Rusin Maria - Szkoła Podstawowa KSW w Libiążu
11. Duda Maciej - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
12. Klich Patryk - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
13. Mirek Michał - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
14. Smółka Julia - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
15. Stępowska Kalina - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
16. Szuma Radosław - I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
17. Brzózka Martyna - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
18. Ryś Emilia - Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
19. Bednarczyk Martyna - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
20. Jasińska Weronika - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
21. Budasz Jakub - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
22. Gąsior Jakub - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
23. Sieprawska Barbara - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
24. Szczepańska Justyna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
25. Brzózka Natalia - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
26. Surowiak Jakub - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Trzebini
27. Jędrzejczyk Piotr - Szkoła Podstawowa w Dulowej
28. Paluch Paulina - Szkoła Podstawowa w Dulowej
29. Jamrozik Justyna - Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebini
30. Kruczek Paulina - Szkoła Podstawowa w Bolęcinie
31. Ślusarczyk Milena - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edison w Chrzanowie
32. Niemczyk Weronika - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Trzebini
33. Śliwiński Krzysztof - Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebini

Stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne otrzymali:
1. Pilarczyk Katarzyna - I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
2. Buła Wiktoria - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
3. Mucha Agata - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
4. Ciołczyk Dominik - Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini
5. Kołodziejczyk Karol - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Trzebini
6. Bogusz Nadia - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
7. Chabiński Adam - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
8. Pieszczyński Łukasz - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
9. Reszka Jessica - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
10. Głogowska Aleksandra - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
11. Szewczyk Natalia - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Trzebini
12. Szewczyk Weronika - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Trzebini
13. Jedynak Aleksandra - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
14. Kocot Zuzanna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
15. Mulka Anna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
16. Paluch Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Dulowej
17. Widyna Natalia - Szkoła Podstawowa w Dulowej
18. Kozioł Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Dulowej
19. Majewska Julia - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
20. Żak Maja - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
21. Malikiewicz Stanisław - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce

Stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali:
1. Dudek Antonina - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
2. Dudek Leon - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
3. Adamczyk Maja - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
4. Staroń Kacper - Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
5. Łapcik Artur - Szkoła Podstawowa w Dulowej
6. Pulnar Szymon - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
7. Jaśkaczek Julia - Szkoła Podstawowa w Psarach
8. Jaśkaczek Małgorzata - Szkoła Podstawowa w Psarach
9. Kudina Margo - Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
10. Trębacz Antoni - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
11. Furmanik Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
12. Ciapała Natalia - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
13. Zdebik Rafał - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jaworznie
14. Pulnar Piotr - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
15. Tryfanów Patryk - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
16. Śledzińska Martyna - Szkoła Podstawowa w Luszowicach
17. Szuba Kamil - Szkoła Podstawowa w Psarach
18. Kowal Ewa - Szkoła Podstawowa w Psarach
19. Szczurek Michał - Szkoła Podstawowa w Psarach
20. Tryfanów Wiktoria - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
21. Gregorczyk Julia - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Trzebini
22. Juszczak Mateusz - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
23. Szczurek Patryk - Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
24. Petka Kamil - Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
25. Liszka Nikodem - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Trzebini
26. Kawala Patryk - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie
27. Matusik Zuzanna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
28. Matusik Milena - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
29. Barwa Anna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
30. Podczaszy Szymon - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
31. Nowakowska Oliwia - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
32. Zwolińska Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Dulowej
33. Bogdali Sylwia - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
34. Ślusarczyk Milena - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edison w Chrzanowie
35. Dyląg Emilia - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie
36. Masztaler Maja - II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
37. Zabrzański Marcin - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie
38. Zabrzańska Weronika - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej

Stypendium za wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach (sporcie, nauce, kulturze) otrzymali:
1. Augustynek Julia - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
2. Czak Karolina - Liceum Plastyczne w Katowicach
3. Piechowicz Kamil - Szkoła Podstawowa w Myślachowicach
4. Niewolik Oliwia - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini
5. Suwaj Dominik - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
6. Wroński Bartosz - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
7. Kwiatkowska Emilia - Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
8. Kawala Szymon - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Chrzanowie
9. Żak Gabriela - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebini
10. Kacprzyk Mateusz - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini