Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Tancerze opanowali Chrzanów (WIDEO)

14.04.2018 20:59 | 0 komentarzy | 4 106 odsłony | Marek Oratowski
Ostatnia aktualizacja: 16.04.2018 13:00

W sobotę w hali sportowej i na Placu Tysiąclecia zaprezentowali się tancerze uczestniczący w Chrzanowskiej Lokomotywie Artystycznej. Gospodarzom przypadło kilka nagród. Warto jeszcze przyjść w niedzielę i podziwiać młodych artystów.

0
Tancerze opanowali Chrzanów (WIDEO)
Najlepsze zespoły w kategorii street dance
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Do Chrzanowa w weekend przyjechało ponad dwa tysiące osób.

Po piątkowych występach piosenkarzy w sali teatralnej organizującego imprezę MOKSiR-u, w sobotę królowali tancerze.
W kategorii street dance w najmłodszej kategorii (7-10 lat) wygrali Just Kids z Just Dance Studio Chrzanów. Przypadło im też Grand Prix imprezy i czek na tysiąc złotych. W najstarszej grupie tiumfowali tancerze z Axel Crew, działającego w Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie. Trzecia lokata przypadła zaś Just Juniors ze wspomnianego Just Dance Studio Chrzanów.
W kategorii integracyjnej druga lokata przypadła "Perełkom" z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chrzanowie oraz "Iskierkom" ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie.

W kategorii tańca współczesnego trzecie lokaty zajęły zespoły Just Art, także reprezentujące chrzanowskie Just Dance Studio. W tańcu nowoczesnym zespołowi Axel Show z SP nr 1 w Chrzanowie jurorzy przyznali drugą lokatę.

Mieszkańcy obejrzeli też popisy tancerzy na i przy scenie ustawionej na Placu Tysiąclecia. Przez cały dzień po mieście można było się przejechać lokomotywą na kółkach.
W niedzielę także warto przyjść do hali i zobaczyć w akcji czirliderki i startujących w kategorii tańca towarzyskiego.

Harmonogram niedzielnych występów