Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Włamywacz opróżnił firmową kasę

14.04.2018 19:30 | 0 komentarzy | 9 401 odsłon | Marek Oratowski

Gdy właściciel jednej z chrzanowskich firm przyszedł do pracy, zastał uszkodzone zamki i opróżnioną kasę.

0
Włamywacz opróżnił firmową kasę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Właściciel jednej z firm działających przy ul. Trzebińskiej w Chrzanowie zgłosił, że wieczorem lub w nocy poprzedniego dnia doszło do włamania. Stwierdził brak w kasie tysiąca złotych. W drzwiach zostały uszkodzone zamki. Piątek trzynastego okazał się dla niego pechowy.

****************

Mieszkaniec Trzebini także w piątek powiadomił, że przy ulicy Sienkiewicza w Chrzanowie nieznany sprawca wykorzystując zgubioną przez niego kartę bankomatową dokonał płatności w placówce handlowej.
- Zawiadamiający poniósł szkodę w wysokości 60 złotych. Sprawca przywłaszczył też jego dowód osobisty oraz 150 złotych - informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik KPP w Chrzanowie.

****************

Policjanci zatrzymali w tym samym dniu trzech nietrzeźwych kierowców. Pierwszy przy ul. Chrzanowskiej w Trzebini prowadził peugeota. To 42-latek z Kamienia. Wydmuchał 0,63 promila promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
Inny nietrzeźwy, prowadzący forda 42-latek z Trzebini, miał orzeczomy sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 roku. Mimo to wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu. Przy okazji wyszło na jaw, że nie ma aktualnej polisy OC.
Trzeci, 37-latek z Bobrka, został zatrzymany przez "drogówkę" przy ul. Waryńskiego w Libiążu. Kierowca miał aż 1,53 promila alhoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek starosta oświęcimski wcześniej wydał decyzję o cofnięciu mu uprawnień do prowadzenia pojazdów.