Kierowca był na haju - przelom.pl
Zamknij

Kierowca był na haju

13:07, 16.02.2018
Skomentuj

Na ul. Gwarków w Trzebini drogówka zatrzymała do kontroli opla. 27-latek siedziący za kierownicą, dziwnie się zachowywał.

Młody mieszkaniec Psar nie był pijany. Za to badanie na obecność narkotyków dało wynik pozytywny. Policjanci znaleźli też przy nim 0,4 grama amfetaminy.

Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny auta. Było w złym stanie technicznym.

(Eliza Jarguz-Banasik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%