Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

W Libiążu wystąpi Agnieszka Chylińska, w Chrzanowie - kabaret Smile

27.12.2017 18:58 | 2 komentarze | 26 676 odsłon | Anna Jarguz

Doroczne święta miast dopiero za kilka miesięcy. Część gmin ma już umowy z gwiazdami, które swoją obecnością uświetnią imprezy.

2
W Libiążu wystąpi Agnieszka Chylińska, w Chrzanowie - kabaret Smile
Dni miast co roku przyciągają wielu mieszkańców. FOT. ŁUKASZ DULOWSKI
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jako pierwsza o artystach poinformowała Trzebinia. 23 czerwca na scenie przy ul. Ochronkowej wystąpią formacja Long&Junior oraz Sławomir. Dzień później zaśpiewa zespół Elektryczne Gitary.

Libiąż będzie świętował w weekend 16 i 17 czerwca. Gwiazdą będzie Agnieszka Chylińska.

- Będzie też występ zespołu disco polo - sygnalizuje dyrektor Libiąskiego Centrum Kultury Tomasz Bębenek, ale na razie nie chce mówić, kto zaśpiewa.

Dni Alwerni, które mają się odbyć również 16 i 17 czerwca, ma uświetnić Czadoman. W programie jest też występ zespołu The Postman.

- Trwają jeszcze rozmowy. W 2018 roku będziemy obchodzić 25-lecie odzyskania praw miejskich i zależy nam, by program był na miarę jubileuszu - mówi burmistrz Tomasz Siemek.

Dni Chrzanowa odbędą się w pierwszy weekend czerwca. Wiadomo, że publiczność zabawi kabaret Smile. O innych wykonawcach MOKSiR powie po Nowy Roku, po podpisaniu umów z artystami.

Także Krzeszowice na razie nie chcą informować, kto wystąpi podczas zaplanowanego na ostatni weekend maja święta miasta, bo umowy nie są jeszcze podpisane.

Niewiele natomiast wiadomo w sprawie Dni Chełmka. Tam nie ustalono jeszcze terminu imprezy.