Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Błyskawica trafiła Alwernię, Dulowa przeskoczyła Wisłę

27.09.2017 19:10 | 0 komentarzy | 3 943 odsłony | Michał Koryczan

Zespoły z Myślachowic, Dulowej i Kamienia zainkasowały po trzy punkty w zaległych, środowych meczach chrzanowskiej A-klasy.

0
Błyskawica trafiła Alwernię, Dulowa przeskoczyła Wisłę
Przy piłce Michał Cząstka, napastnik UKS Dulowa, który w meczu z Wisłą Jankowice strzelił aż pięć bramek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

Klasa A - Chrzanów

MKS Alwernia - Błyskawica Myślachowice 2-4 (1-2)
1-0 Maciej Zieliński (15), 1-1 Bartłomiej Machowski (25), 1-2 Bartłomiej Machowski (35), 1-3 Bartłomiej Machowski (56), 1-4 Mateusz Wilk (63), 2-4 Tomasz Wójtowicz (70)

Zespół z Alwerni poniósł piątą porażkę w sezonie. Tym, razem musiał uznać wyższość drużyny z Myślachowic. Błyskawica zanotowała tym samym czwarte zwycięstwo w rozgrywkach. Hat-trickiem popisał się Bartłomiej Machowski.
- Zamiast kontrolować mecz po zdobyciu gola, dajemy się skontrować. W tyłach brakuje nam jakości. W dodatku, jak się nie ma wyników, to na boisku gra się niezbyt pewnie. Teraz czeka nas wyjazd do Babic, gdzie o punkty z pewnością będzie trudno - mówi Paweł Olszowski, trener Alwerni.
- Oprócz pierwszych i ostatnich dziesięciu minut spotkania to my dominowaliśmy. Mieliśmy trochę okazji bramkowych i wynik mógł być nawet wyższy. Najważniejsze, że na bardzo grząskim boisku zdobyliśmy trzy punkty. Teraz czeka nas pojedynek u siebie z Zalasem. Liczę, że będzie dobrze - mówi Marek Tanistra, szkoleniowiec Błyskawicy.

UKS Dulowa - Wisła Jankowice 7-2
Bramki dla Dulowej: Michał Cząstka pięć, Mateusz Skotniczny, Marek Wideł
Po dwóch porażkach z rzędu przełamała się drużyna z Dulowej. W efektownym stylu pokonała dobrze spisujacą się ostatnio Wisłę Jankowice, którza nie przegrała czterech poprzedenich meczów w lidze. Bohaterem spotkania okazał się Michał Cząstka, strzelec aż pięciu goli.

Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska 3-1 (0-0)
Bramki: Mateusz Czechowski dwie, Marcin Wawro - Krzysztof Brzózka
W poprzedniej kolejce Wolanka odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując niespodziewanie Ciężkowiankę Jaworzno. W starciu z Kamieniem nie udało się ekipie z Woli Filipowskiej zainkasować choćby punktu. Zespół Startu odniósł tym sposobem czwarte zwycięstwo w rozgrywkach.