Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Rozpoczęły się zapisy do Chechło Run

04.08.2017 09:22 | 4 komentarze | 4 683 odsłony | Michał Koryczan

We wrześniu na ziemi chrzanowskiej szykuje się kolejna duża impreza biegowa. Chętni by wziąć w niej udział mogą się już zgłaszać.

4
Rozpoczęły się zapisy do Chechło Run
Chechło Run to druga w tym roku impreza biegowa organizowana przez Trzebińskie Centrum Kultury. W Puszcza Run wystartowało niespełna 300 osób
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na niedzielę, 17 września planowana jest kolejna edycja Chechło Run. "Przełom" jest patronem medialnym imprezy organizowanej przez Trzebińskie Centrum Kultury.

Na zawodników czeka dziesięciokilometrowa trasa oraz krótsza - pięciokilometrowa, dedykowana do tej pory tylko biegaczom poniżej 16. roku życia. Tym razem może się na niej sprawdzić każdy, bez względu na wiek.

- Nie wszyscy przecież czują się na siłach, żeby pokonać dłuższy dystans. To właśnie z myślą o nich wprowadziliśmy tę nowość. Zachęcam wszystkich do udziału. Świetna atmosfera gwarantowana - mówi Mariusz Brzózka, jeden z koordynatorów Chechło Run.

Zapisy elektroniczne przyjmowane są do 6 września. Formularz rejestracyjny oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.tck.trzebinia.pl.

Czołowi biegacze w kategorii open na 10 km otrzymają gratyfikacje pieniężne. Na nagrody rzeczowe mogą też liczyć najlepsi zawodnicy z powiatu chrzanowskiego oraz poszczególnych jego gmin (zarówno ci startujący na dłuższym, jak i na krótszym dystansie).