Nie masz konta? Zarejestruj się

Zagórze

Chłopak dostał nożem po festynie w Zagórzu

03.07.2017 10:18 | 4 komentarze | 15 731 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

Nieprzytomny 19-latek trafił w nocy z soboty na niedzielę do chrzanowskiego szpitala. Ma obrażenia głowy i nogi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że po zabawie plenerowej zaatakowała go grupa mężczyzn.

 

4
Chłopak dostał nożem po festynie w Zagórzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na imprezę organizowaną w Zagórzu młody mieszkaniec Libiąża przyszedł ze znajomymi. Do ataku doszło, gdy jakiś czas później razem z koleżanką wrócili się do samochodu po coś cieplejszego do ubrania.

- Napadła na nich grupa mężczyzn. Jeden z nich miał w ręce narzędzie z trzonkiem. Nie wiemy jeszcze, czy był to nóż. Napastnik bił 19-latka po głowie, a reszta go kopała. W pewnym momencie pokrzywdzonemu udało się uciec w tłum ludzi. Ktoś wezwał pogotowie. To ratownicy zawiadomili nas o sytuacji - mówi Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka prasowa chrzanowskiej policji.

Nieprzytomny chłopak trafił do chrzanowskiego szpitala. Ma obrażenia głowy i ranę kłutą nogi. Na razie policji nie udało się zatrzymać żadnego z napastników.

- Festyn trwał do północy. Jako organizatorzy zadbaliśmy o ochronę. Opisywane zdarzenie miało jednak miejsce później - mówi Alicja Bigaj, sołtyska Zagórza.