Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Gdy zobaczył jej nogi wiedział, że to ta jedyna...

14.03.2017 15:28 | 2 komentarze | 6 128 odsłon | Marek Oratowski

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Chrzanowie 26 par obchodzących Złote i Diamentowe Gody odebrało we wtorek medale i kosze ze słodyczami. Jubilaci opowiadali, że jak na filmie przeleciały im przy tej okazji wydarzenia ze wspólnego życia.

2
Gdy zobaczył jej nogi wiedział, że to ta jedyna...
Wiesława i Andrzej Adamczykowie świętowali Złote Gody
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszyscy bardzo dobrze pamiętali moment, gdy poznali przyszłą drugą połowę.

- Wiesława pracowała w cukierni, do której chodziłem. Zakochałem się na dobre, gdy wyszła na drabinę ustawiać wina i zobaczyłem jej nogi - wspominał Andrzej Adamczyk. Potem musiał często liczyć na wyrozumiałość żony. Zwłaszcza, gdy jako zapalony kibic i działacz chodził w weekendy na mecze.

Sędziwym małżonkom gratulacje złożyli burmistrz Ryszard Kosowski, przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Zubik i kierownik USC Mirosława Stawarz. Dla nich i członków rodzin zaśpiewał działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Chrzanowie zespół "Senior Singers".


50-lecie małżeństwa świętowali: Wiesława i Andrzej Adamczykowie, Józefa i Piotr Dadałowie, Zofia i Zdzisław Dróżdżowie, Maria i Zbigniew Dutkowscy, Zdzisława i Antoni Grajnowie, Zofia i Stanisław Koźbiałowie, Irena i Eugeniusz Kubińscy, Krystyna i Wiesław Kuklińscy, Bogumiła i Wiesław Kulowie, Anna Twardowska-Łapuszek i Ludwik Łapuszek, Zofia i Edward Łysikowie, Helena i Tadeusz Majerowie, Helena i Stanisław Paryłowie, Maria i Janusz Przebindowscy, Joanna i Jan Saługowie, Alina i Tadeusz Słowikowie, Matylda i Lucjan Sojkowie, Zofia i Józef Talowscy, Alicja i Jerzy Tekielakowie, Janina i Józef Warzochowie, Julian i Józefa Wierzbicowie, Stanisława i Jan Zemłowie, Zofia i Jan Ziarkowscy

60-lecie ślubu obchodzili: Maria i Stanisław Łuszczkowie, Janina i Kazimierz Łykowie

66. rocznicę zaślubin świętowali Maria i Tadeusz Molekowie