Nie masz konta? Zarejestruj się

Bolęcin

Para z Bolęcina powalczy o główną wygraną w programie „Postaw na milion"

18.11.2016 12:10 | 2 komentarze | 10 594 odsłon | Tadeusz Jachnicki

W sobotę, 19 listopada, o godzinie 19.05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy ostatni - dwunasty odcinek XII edycji teleturnieju „Postaw na milion". Tym razem do walki o walizkę pełną pieniędzy staną trzy pary: przyjaciele Maciej i Iwo z woj. mazowieckiego, Cezary i Michał z Warszawy oraz ojciec z córką - Arek i Karolina Tabak z Bolęcina.

2
Para z Bolęcina powalczy o główną wygraną w programie „Postaw na milion"
Arkadiusz i Karolina w programie "Postaw na milion" FOT. Materiały prasowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Arkadiusz i Karolina wystąpią jako trzecia, ostatnia para tego dnia - informuje Ewelina Radowicz z biura prasowego programu „Postaw na milion".

Jak zdradza, Arek jest inżynierem w dużej firmie związanej z ropą naftową. W wolnych chwilach wykonuje meble, ponieważ z zawodu jest technologiem meblarstwa. Lubi fotografię oraz chodzenie po górach. Wygraną chciałby przeznaczyć na zakup motocykla.

Karolina to uczennica szkoły ponadgimnazjalnej. Kocha czytać książki, prowadzi na ten temat bloga i za wygraną otworzyłaby swoją księgarnię. W przyszłości chce zostać aktorką. Jej drugi plan na życie to kariera tłumacza języka rosyjskiego.

„Postaw na milion" to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 5 marca 2011 roku i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie The Million Pound Drop Live. W „Postaw na milion" dwóch spokrewnionych
lub zaprzyjaźnionych ze sobą graczy staje do rywalizacji jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną - milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Główna nagroda w historii programu padła dwa razy - w Niemczech oraz Argentynie. W Polsce rekordzistom udało się wygrać 300 tysięcy złotych.