Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Kolejny wypadek z udziałem pieszego

15.04.2016 12:20 | 6 komentarzy | 7 028 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

W czwartek do chrzanowskiego szpitala trafił staruszek. Na ul. Rybnej w Trzebini najechał na niego samochód.

6
Kolejny wypadek z udziałem pieszego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z ustaleń policji wynika, że 82-letni mężczyzna szedł wzdłuż ogrodzenia, gdy z prywatnej posesji wyjeżdżało auto.

- Kierująca samochodem 41-letnia mieszkanka Trzebini nie zachowała należytej ostrożności i najechała na pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku - mówi Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Przypomnijmy, że we wtorek w nocy na ul. Krakowskiej w Trzebini doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Zginął 41-letni mężczyzna potrącony przez opla.
http://przelom.pl/przelom-online/18436-pieszy-zginal-na-miejscu.html
***

Podczas wykonywania czynności służbowych w mieszkaniu przy ul. Ogrodowej w Chrzanowie policjanci znaleźli roślinny susz. Wstępne badanie potwierdziło, że to marihuana. W sumie 9,6 grama. 22-letni mieszkaniec został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

Najnowszy numer „Przełomu" można kupić w internecie. Elektroniczne wydanie jest dostępne także dla użytkowników urządzeń mobilnych - tabletów i smartfonów (w tym iPhonów i iPadów).