Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

18.03.2016 11:10 | 1 komentarz | 7 247 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

Czwartek na naszych drogach był pechowy. W Trzebini samochód potrącił pieszego, a w Młoszowej i w Chrzanowie zderzyły się ze sobą samochody osobowe. Do szpitala trafiły w sumie cztery osoby.

1
Trzy wypadki, czworo rannych
Miejsce potrącenia pieszego na ulicy Krakowskiej w Trzebini chwilę po wypadku Fot. Łukasz Dulowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na ul. Krakowskiej w Trzebini doszło do wypadku na oznakowanym przejściu dla pieszych.

- Kierowca volkswagena, 41-letni mieszkaniec Trzebini, najechał na pieszego. 77-letni mieszkaniec Chrzanowa z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego, co się stało - mówi Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

W czwartek do wypadku doszło też na ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie. Kierujący fiatem 37-letni mieszkaniec Krakowa nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie, gdzie zderzył się z fordem kierowanym przez 44-letnią mieszkankę miasta. Kobieta została ranna. I w tym przypadku uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

- Dwa samochody osobowe zderzyły się także na ul. Krakowskiej w Młoszowej. Kierujący dacią mieszkaniec wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie kierującemu fordem. Obydwaj byli trzeźwi. Do szpitala trafił kierowca forda i pasażerka drugiego auta - informuje rzecznik policji.