Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Mieszkanki Trzebini potrąciły pieszych w różnych miejscach

11.02.2016 11:05 | 1 komentarz | 7 969 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik
Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 11:54

Do dwóch wypadków doszło w środę na drogach powiatu chrzanowskiego. W Chrzanowie kierująca mazdą potrąciła pieszego, który nagle wbiegł na jezdnię. W Młoszowej 59-latka za kierownicą fiata uderzyła w kobietę na pasach.

1
Mieszkanki Trzebini potrąciły pieszych w różnych miejscach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policja ustala okoliczności zdarzeń. Wiadomo, że w obu przypadkach wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

- W środę po południu na ul. Kusocińskiego w Chrzanowie mieszkanka Trzebini potrąciła pieszego, który nagle wbiegł na ulicę w niedozwolonym miejscu. 50-letni chrzanowianin z obrażeniami ciała został odwieziony do chrzanowskiego szpitala - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Z kolei na ul. Krakowskiej w Młoszowej do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierująca fiatem trzebinianka, potrąciła 68-letnią mieszkankę Młoszowej. Pogotowie zabrało ranną do szpitala.

- Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i dowód rejestracyjny auta. Ustalamy przyczyny zdarzenia - mówi rzecznik chrzanowskiej policji.

***
W środę w nocy na ul. Szkolnej w Trzebini patrol policji skontrolował samochód marki Hyundai. Kierujący nim mężczyzna był pijany. Badanie wykazało, że 60-latek z Trzebini ma 1,6 promila. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.