Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Na łuku drogi kierowca wjechał w pieszego

19.12.2015 19:40 | 0 komentarzy | 6 383 odsłon | Marek Oratowski

W sobotnie przedpołudnie kierujący oplem nie zachował ostrożności i w Płazie potrącił przechodnia. Okazało się, że miał niesprawny samochód.

0
Na łuku drogi kierowca wjechał w pieszego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę o godz. 9 przy ulicy Lipowieckiej w Płazie kierujący oplem mieszkaniec Kwaczały jadący w kierunku Chrzanowa na łuku drogi wpadł w poślizg.

- Kierowca wjechał na chodnik i potrącił pieszego mieszkańca Płazy. Na miejsce przyjechało pogotowie. Na szczęście okazało się, że poszkodowanemu nic się nie stało. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali mu także dowód rejestracyjny za pokwitowaniem ze względu na stan techniczny pojazdu - relacjonuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy KPP w Chrzanowie.

***

W piątkowy wieczór przy ulicy Długiej w Trzebini nieznany sprawca skradł mieszkańcowi Warszawy z otwartego bagażnika samochodu laptopa wartości 1650 złotych na szkodę firmy z Piaseczna.

***

W sobotę około godziny 6 przy ulicy Europejskiej w Chrzanowie funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mieszkańca Nowej Góry. Okazało się, że kierujący oplem miał w wydychanym powietrzu 0,9 promila alkoholu. Mundurowi odebrali mu prawo jazdy.