Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

20.11.2015 07:06 | 0 komentarzy | 3 831 odsłony | Łukasz Dulowski

Szykuje się mocne granie rockowe w Olszynach. Muzyki nie zabraknie też w Chełmku i Chrzanowie. W Trzebini znajdzie się coś dla miłośników teatru. Krótko mówiąc, zapowiada się artystyczny weekend.

0
Propozycje na weekend
Podczas sobotniego przeglądu w Olszynach ma wystąpić m.in. Tajna Lista. Na pierwszym planie gitarzysta Bartek Likus
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 20 listopada, Trzebinia
W Dworze Zieleniewskich został zaplanowany koncert zespołu "Crazy Accordion Trio" oraz chóru "Echo" z okazji dnia Świętej Cecylii. Początek o godz. 18. Wstęp wolny.

Piątek, 20 listopada, Chrzanów
Grupa Twórcza Cumulus zaprasza do Starej Kotłowni (MOKSiR) na promocję tomiku poetyckiego „Tyle drzwi" Antoniego Dobrowolskiego. Start o godz. 18. Wstęp wolny.

Piątek, 20 listopada, Chełmek
W ramach podsumowania projektu „Chełmek - kierunek kultura" wystąpi Piotr Zajdek & Krępeć (gitarzyści grający techniką fingerstyle, pozwalającą na jednoczesne prowadzenie melodii, linii basu, perkusji i podkładu akordowego). Impreza rozpoczyna się o godz. 18. Wstęp wolny.

Sobota, 21 listopada, Trzebinia
W Domu Kultury Sokół, o godz. 16, a także w niedzielę o godz. 15, zostanie wystawiony spektakl Grupy Misterium „Jeszcze tej nocy" w reżyserii Marcina Kobierskiego. Bezpłatne wejściówki można dostać w kancelarii parafii św. Piotra i Pawła w Trzebini lub w Sokole.

 

Sobota, 21 listopada, Olszyny
MłyneQ - to nazwa przeglądu młodzieżowych kapel rockowych, zaplanowanego od godz. 16 w wiejskim domu kultury. Do konkursu zgłosiły się zespoły: Headdown, Heavyheart, Sweet Molly, Ayers Rock Band, BAO i Tajna Lista. Wstęp wolny.

Sobota, 21 listopada, Chrzanów
Po przerwie będzie znów otwarta Żywiecka Chata przy ul. Słowackiego. W ramach imprezy „Przebudzenie", rozpoczynającej się o godz. 17, zagrają: Alias Blekaut i Wiecznie Wkurwiony, Sparole Chata Records, Bez Filtra oraz embe. Wstęp wolny.

 

Niedziela, 22 listopada, Chrzanów
Z okazji Dnia Pluszowego Misia Teatr Imaginarium zaprasza do MOKSiR na spektakl lalkowy „Misiowe jajo". Godz. 10, cena biletu - 5 zł.

Niedziela, 22 listopada, Chełmek
Spektakl teatru Czwarta ściana oraz kiermasz świąteczny i akcja charytatywna na rzecz chorej Oliwii to impreza zaplanowana w MOKSiR od godz. 16. Wstęp wolny.