Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Wiceburmistrz Anna Stolarz zrezygnowała z pracy w urzędzie

01.07.2015 14:19 | 4 komentarze | 7 072 odsłon | Anna Jarguz
Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 16:17

Od środy Anna Stolarz nie jest zastępcą burmistrza Adama Adamczyka. Na razie nie wiadomo, kto zajmie jej miejsce. Pewnym jest tylko, że drugi zastępca będzie.

4
Wiceburmistrz Anna Stolarz zrezygnowała z pracy w urzędzie
Była wiceburmistrz Trzebini Anna Stolarz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O odejściu wiceburmistrz z urzędu mówiło się od kilku dni. Jeszcze w poniedziałek burmistrz zmian na stanowisku wiceburmistrza nie potwierdzał.

- Dopiero we wtorek otrzymałem rezygnację pani Stolarz z pełnionej funkcji. Odejście argumentuje względami zdrowotnymi - mówi Adam Adamczyk, twierdząc, że rezygnacja była dla niego zaskoczeniem.

Na razie nie wiadomo, kto obejmie stanowisko drugiego zastępcy. W kuluarach pada nazwisko przedsiębiorcy Jarosława Okoczuka, syna Anatola Okoczuka, sołtysa Psar i byłego radnego.

- Anatola znam, syna nieco mniej. Może trzeba postawić na młodych - komentuje burmistrz. Nie potwierdza, ani nie zaprzecza plotkom.

Przypomnijmy, Anna Stolarz objęła stanowisko wiceburmistrza końcem roku. Wcześniej związana była zawodowo z chrzanowskim związkiem komunikacyjnym, gdzie odpowiadała m.in. za organizację postępowań przetargowych i realizację porozumień komunalnych. Z ZKKM na czas pracy w urzędzie została urlopowana.