Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

TRZEBINIA. Tauron przeprasza za brak informacji o wyłączeniu prądu

24.01.2013 14:07 | 1 komentarz | 4 037 odsłony | red
W czwartek od rana między innymi na ul. Sienkiewicza nie ma prądu. O planowanym wyłączeniu energii elektrycznej mieszkańcy nic nie wiedzieli.
1
TRZEBINIA. Tauron przeprasza za brak informacji o wyłączeniu prądu
O planowanych wyłączeniach prądu Tauron powinien informować z wyprzedzeniem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Według informacji na stronach Tauronu nie ma tam żadnej awarii. Pan na infolinii 991 wydedukował, że pewnie chodzi o planowe wyłączenia na sąsiednich ulicach i to do godziny 14. Tylko dlaczego my o tym nie wiemy?! Wyłączyli dookoła, ale naszej ulicy nie uwzględnili w komunikacie. Poza tym nie widziałam na ul. Sienkiewicza żadnej papierowej informacji, która powinna wisieć kilka dni wcześniej – interweniuje Bogumiła Madaj z ul. Sienkiewicza.

Na stronie internetowej Tauronu jest informacja o planowanym wyłączeniu energii elektrycznej w czwartek, 24 stycznia, przy ulicach: Puszkina od nr 13, Broniewskiego, Bereska, Prądzyńskiego, Waryńskiego, Głowackiego 49-62 oraz sąsiednich. I właśnie wśród tych sąsiednich jest ul. Sienkiewicza.

- Chcę bardzo przeprosić mieszkańców za to niedopatrzenie. Na przyszłość będziemy wymieniać wszystkie ulice, na których planujemy wyłączenia prądu – mówi Piotr Żydek, rzecznik prasowy Tauron oddział Będzin.

Informacje o planowanych wyłączeniach na stronie internetowej zamieszcza także Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie. Tauron z wyprzedzeniem powinien je też wywieszać na tablicach ogłoszeń.
(AJ)