Nie masz konta? Zarejestruj się

Ludzie

Wybieramy Seniora Roku Ziemi Chrzanowskiej

02.10.2012 17:52 | 0 komentarzy | 10 645 odsłon | red
Zapraszamy do głosowania w przygotowanym przez tygodnik "Przełom" plebiscycie na Seniora Roku. Kandydatów prezentowaliśmy na łamach przez ostatnie kilkanaście miesięcy. 25 października, podczas Powiatowego Dnia Seniora - imprezy organizowanej wspólnie z chrzanowskim starostwem powiatowym - poznamy zwycięzcę, który otrzyma od nas specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę.
0
Wybieramy Seniora Roku Ziemi Chrzanowskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zapraszamy do głosowania w przygotowanym przez tygodnik "Przełom" plebiscycie na Seniora Roku. Kandydatów prezentowaliśmy na łamach przez ostatnie kilkanaście miesięcy. 25 października, podczas Powiatowego Dnia Seniora - imprezy organizowanej wspólnie z chrzanowskim starostwem powiatowym - poznamy zwycięzcę, który otrzyma od nas specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę.

Jak głosować?
Na kandydatów można można oddawać głosy, wysyłając SMS na nr 71051 (koszt 1,23 z VAT za SMS) o treści: SENIOR.X. W miejsce X należy wpisać numer wybranego kandydata, na którego oddaje się głos. Przykład: SENIOR.1 to głos oddany na Krystynę Baran, a SENIOR.50 oznacza poparcie dla Stanisława Widlarza.

Głosowanie potrwa od 3 października do 24 października do godz. 23.59. Jego przebieg będzie można śledzić na bieżąco na stronie internetowej www.przelom.pl do wtorku, 23 października. W tym dniu o godz. 17 utajnimy wyniki. Ogłosimy je 25 października podczas Powiatowego Dnia Seniora w chrzanowskiej hali sportowej. Zwycięzca otrzyma pamiątkową statuetkę. Regulamin plebiscytu - TUTAJ.