Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

KRZESZOWICE. Znów mają tego samego wiceburmistrza

08.03.2013 15:10 | 0 komentarzy | 5 964 odsłon | red
Andrzej Żbik ponownie został wiceburmistrzem Krzeszowic, a komisja rozstrzygnęła konkurs na naczelnika wydziału inwestycji, którym był dotychczas. Nowym szefem wydziału została Ewa Baranowska.
0
KRZESZOWICE. Znów mają tego samego wiceburmistrza
Andrzej Żbik ponownie objął funkcję wiceburmistrza Krzeszowic
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Andrzej Żbik ponownie został wiceburmistrzem Krzeszowic, a komisja rozstrzygnęła konkurs na naczelnika wydziału inwestycji, którym był dotychczas. Nowym szefem wydziału została Ewa Baranowska.

Od stycznia w krzeszowickim magistracie nie było zastępcy burmistrza, choć wcześniej Czesław Bartl miał ich dwóch. Najpierw z funkcji zrezygnował Andrzej Żbik, potem Jolanta Tryczyńska-Celarek. Oboje zostali jednak w urzędzie. Żbik został naczelnikiem wydziału inwestycji, a Tryczyńska-Celarek naczelnikiem wydziału prawnego.

Okazało się jednak, że zastępca jest potrzebny. Żeby Andrzej Żbik mógł z powrotem objąć tę funkcję, ktoś musiał go zastąpić w inwestycjach. Ogłoszono konkurs.

Wygrała go Ewa Baranowska, ostatnio pracująca w krzeszowickim urzędzie jako inspektor. Wcześniej przez pół roku była zatrudniona w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego, a przedtem w Przedsiębiorstwie Rewaloryzacji Zabytków w Krakowie. Skończyła Politechnikę Krakowską na wydziale inżynierii lądowej. Ma uprawnienia budowlane do kierowania i nadzoru robót, jest też kosztorysantem.
(e)