Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Nagrody dla przedsiębiorców

06.04.2013 10:03 | 2 komentarze | 9 732 odsłon | red
Firmy Steinberg oraz Aries zdobyły tytuł Przedsiębiorca Roku 2012 przyznawany przez Chrzanowską Izbę Gospodarczą. Uczestnicy finałowej gali obejrzeli też pokaz damskiej bielizny.
2
CHRZANÓW. Nagrody dla przedsiębiorców
Zwycięzcy plebiscytu Przedsiębiorca Roku 2012: Lucjan Kawala wraz z żoną Magdalena Hajdus – Kawala oraz Paweł Węgrzyn
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Chrzanowska Izba Gospodarcza zorganizowała finałową galę plebiscytu w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Imprezie patronował Marek Sowa, marszałek województwa małopolskiego.

- To nie był najszczęśliwszy rok dla całego biznesu. Słysząc jednak, że chrzanowski urząd skarbowy jest w krajowej czołówce pod względem wpływów podatkowych, serce rośnie. To oznacza, że działalność w naszym regionie ma się nieźle – mówił Stefan Adamczyk, prezes ChIG.

Plebiscyt na Przedsiębiorcę Roku 2012 rozgrywany był w dwóch kategoriach: mikro i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Pierwszą wygrała firma Steinberg Paweł Węgrzyn z Trzebini, zajmująca się m.in. dystrybucją wkładów i akcesoriów kominkowych.

Nagroda główna w drugiej kategorii przypadła trzebińskiej firmie Aries Lucjan Kawala, działającej w branży teleinformatycznej.

Honorową statuetkę odebrał Zdzisław Wołos prezes Banku Spółdzielczego. Wyróżnienia specjalne trafiły do Marka Łyszczarza, naczelnika Urzędu Skarbowego w Chrzanowie i Barbary Babijczuk, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie.

Starosta chrzanowski Adam Potocki ufundował również nagrody dla trzech firm za najpiękniejsze siedziby.

Galę swoimi występami uświetnili lokalni, młodzi artyści. Na zakończenie goście mogli obejrzeć pokaz ubrań i bielizny firmy Ballerina z Jaworzna.
(ko)

Więcej na temat gali i zwycięzców w najbliższym, 15. wydaniu „Przełomu”.

 

Aktualizacja 12.04.2013 r. godz. 16.20