Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Piłkarze z Dulowej rozpoczęli przygotowania

30.06.2009 18:51 | 19 komentarzy | 2 338 odsłony | red
Piłkarze UKS Dulowa rozpoczęli okres przygotowawczy do nowego sezonu. W pierwszym meczu sparingowym pokonali na własnym boisku Przemszę Jaworzno 3-2.
19
Piłkarze z Dulowej rozpoczęli przygotowania
Obrońca Dulowej, Jarosław Burdzy (w granatowym stroju) w walce z napastnikiem Arki Babice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarze UKS Dulowa rozpoczęli okres przygotowawczy do nowego sezonu. W pierwszym meczu sparingowym pokonali na własnym boisku Przemszę Jaworzno 3-2.

Chociaż kibice nadal mają w pamięci ledwo zakończone rozgrywki, gracze zespołu, który spadł do B-klasy, w ostatni weekend czerwca ponownie wyszli na zieloną murawę.
- Naszym celem jest powrót do A-klasy. Ostatni rok nam nie wyszedł, dlatego chcemy jak najlepiej przygotować się do walki w zbliżającym się sezonie – mówi Artur Głuch, prezes UKS Dulowa.

Klubowi z łosiem w herbie, ma w tym pomóc nowy szkoleniowiec – Tomasz Witkowski. Dotychczasowy trener trampkarzy Dulowej zastąpi na tym stanowisku Ryszarda Bastera, któremu w czerwcu skończył się kontrakt.

W zespole szykują się spore zmiany kadrowe. Drużynę opuścili Wiesław Świderski i Przemysław Świderski. Na treningu pojawiła się grupa 10 byłych graczy UKS-u Płoki, który wycofał się z rozgrywek.
- Najlepsi trafią do zespołu. Dojdą również juniorzy, więc problemów kadrowych nie powinniśmy mieć – uważa Artur Głuch.

W niedzielę Dulowa rozegrała pierwszy sparing. Po wyrównanej walce UKS pokonał na własnym boisku Przemszę Jaworzno 3-2. Bramki zdobyli Piotr Rejdych dwie i Artur Malczyk, były trener Płok.
W najbliższy weekend Dulowa zagra kolejne spotkanie. Tym razem podejmą u siebie Wolankę Wola Filipowska.
(MK)

Aktualizacja 1.07.2009, 13.29