Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

TRZEBINIA. Zaginęła Marzena Siemek

23.05.2013 12:09 | 14 komentarzy | 48 986 odsłon | red
Policja szuka 28-letniej Marzeny Siemek z Trzebini. Kobieta wyszła z domu w środę przed południem i przepadła, jak kamień w wodę. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w jej odnalezieniu.
14
TRZEBINIA. Zaginęła Marzena Siemek
Zaginiona Marzena Siemek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trzebinianka ostatni raz była widziana w środę około godz. 11. Od tego czasu nie skontaktowała się z rodziną. Jej telefon komórkowy jest wyłączony. Bliscy próbowali szukać zaginionej na własną rękę. Niestety, nikt ze znajomych jej nie widział. Rodzina zdecydowała się zawiadomić policję.

- Apelujemy do wszystkich, którzy widzieli Marzenę Siemek lub mają wiedzę, gdzie może w tej chwili przebywać, by skontaktowali się z policją. Zaginiona kobieta ma 165 cm wzrostu i waży około 48 kg. Ma długie ciemne włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia była ubrana w brązową bluzę z kapturem i buty sportowe marki Nike. Znaki szczególne to blizna na kolanie – mówi Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z komisariatem w Trzebini – tel. 32-612 13 84. Można też dzwonić na numery alarmowe: 997 lub 112.
(EJB)