Remis Alwerni z Tramwajem - przelom.pl
Zamknij

Remis Alwerni z Tramwajem

15:14, 27.02.2010 red
Skomentuj Przemysław Cecuga (z prawej) zapewnił Alwerni remis z Tramwajem Kraków celnym trafieniem z karnego Przemysław Cecuga (z prawej) zapewnił Alwerni remis z Tramwajem Kraków celnym trafieniem z karnego

W sobotnim sparingu piłkarze MKS-u Alwernia zremisowali z Tramwajem Kraków 1-1 po golu Przemysława Cecugi z karnego.

Po pierwszej połowie meczu rozegranego na boisku Nadwiślana Kraków prowadzili zawodnicy Tramwaju (V liga), trafiając z rzutu karnego. Alwernia wyrównała po przerwie w taki sam sposób. Jedenastkę pewnie wykorzystał Przemysław Cecuga.

- Nie jestem zadowolony z zaangażowania niektórych zawodników. O ile na grę defensywną nie mogę zbytnio narzekać, to w ofensywie zaprezentowaliśmy się dosyć przeciętnie. Powinniśmy ograć rywala występującego o dwie klasy rozgrywkowe niżej - mówi Marcin Gędłek, trener Alwerni.

W sobotnim meczu kontrolnym MKS zagrał w praktycznie najmocniejszym składzie. Na murawie nie pojawili się tylko Jajko i Sawczuk.

Przed podopiecznymi Marcina Gędłka jeszcze jeden sparing. W przyszły weekend Alwernia zagra z Górnikiem Wieliczka.

Runda wiosenna III ligi ma planowo wystartować 13 marca. Walkę o utrzymanie MKS rozpocznie od starcia na własnym boisku z Dalinem Myślenice.