Pechowa porażka Balina

15.05.2010 22:18 | 0 komentarzy | 3 109 odsłony | red
Pomimo przewagi i większej liczby sytuacji bramkowych piłkarze Orła Balin przegrali w sobotnim meczu czwartej ligi z Popradem Muszyna 1-2.
0
Pojedynek napastnika Orła Balin Norberta Ciepichała (niebieski strój) z Łukaszem Łukasikiem z Popradu Muszyna

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla gospodarzy. W 4. minucie Marcin Plata dobił z bliska strzał Piotra Zachariasza i przyjezdni wyszli na prowadzenie. Po stracie gola gracze Orła starali się przycisnąć rywali, ale grali zbyt chaotycznie. W 29. minucie po rzucie rożnym do piłki dopadł Grzegorz Szwed, ale jego uderzenie kapitalnie obronił Daniel Bomba.

Golkiper gości popisał się jeszcze lepszą interwencją w 34. minucie. Po strzale Norberta Ciepichała futbolówka otarła się jeszcze o nogi obrońcy, ale Bomba zdołał ją przenieść nad poprzeczką.

Po zmianie stron pierwsi zaatakowali zawodnicy Popradu, ale uderzenie z dystansu Dawida Basty obronił Konrad Lis. W 56. minucie z kilkunastu metrów przymierzył kapitan Balina Paweł Kalinowski, ale piłka przeszła obok słupka.

Dziewięć minut później było już 2-0 dla gości. Po dośrodkowaniu z prawej strony celną główką popisał się Bartłomiej Kosecki.

W 71. minucie futboliści Muszyny mogli zdobyć trzecią bramkę, ale próbujący przelobować bramkarza Piotr Zachariasz niewiele się pomylił.

Dwie minuty później balinianie zdobyli kontaktowego gola. Maciej Domurat kopnął futbolówkę z prawej strony pola karnego i ta wpadła za kołnierz Bomby.

Gospodarze ruszyli do jeszcze bardziej do przodu. W 76. minucie Ciepichał trafił w poprzeczkę, a w 82. minucie strzał z wolnego Szweda znakomicie wybronił golkiper Popradu.

Tuż przed końcem meczu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Paweł Kalinowski znalazł się tuż przed bramką. Nie potrafił jednak skierować piłkido siatki i pojedynek zakończył się porażką Orła.