Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Klub Piłkarski Chrzanów wznowił treningi

10.02.2011 08:33 | 1 komentarz | 3 667 odsłony | red
Szóstoligowy Klub Piłkarski Chrzanów rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszych zajęciach pojawiło się czternastu graczy.
1
Klub Piłkarski Chrzanów wznowił treningi
Pierwszy tegoroczny trening KP Chrzanów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szóstoligowy Klub Piłkarski Chrzanów rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszych zajęciach pojawiło się czternastu graczy.

Chociaż nad klubem wciąż wiszą czarne chmury i nadal nie wiadomo, czy zespół przystąpi do wiosennych rozgrywek (więcej na ten temat w najnowszym, 6. numerze „Przełomu”), w poniedziałek szóstoligowcy przeprowadzili pierwszy trening w tym roku.

Na sztucznym boisku przy Zespole Szkół nr 2 w Chrzanowie pojawiło się czternastu zawodników: Antonik, Broniek, Skoczylas, Augustynek, Kadłuczka, Sabuda, Michałek, Radosz, Braś, Kocięda, Bębenek, Janik oraz dwóch testowanych graczy.

Co z resztą piłkarzy z kadry chrzanowskiej ekipy?
- Tylko Wojtaczka usprawiedliwił swoją nieobecność. Zatrzymały go obowiązki zawodowe – mówi Łukasz Gielarowski, wiceprezes KP.
Nowicki i Łukasik ponoć trenowali, ale z rywalem zza miedzy, Zagórzanką Zagórze.

Przypomnijmy, że w przerwie zimowej z KP Chrzanów pożegnało się trzech futbolistów: Gielarowski (odszedł do Orła Balin), Jochymek (do Świtu Krzeszowice) i Machura (do Liszczanki Liszki).

- W najbliższy piątek planujemy przegląd kadry podczas sparingu w Strzemieszycach z Jurą Łobzów – informuje Gielarowski.

Być może na boisku pojawią się jeszcze jakieś nowe twarze. Na stronie internetowej klubu i portalu społecznościowym Facebook widnieje zaproszenie dla wszystkich chętnych do reprezentowania barw następcy piłkarskiego Fabloku.
(MK)