Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

31.01.2014 15:44 | 0 komentarzy | 5 460 odsłon | red
Mistrzostwa Małopolski Zachodniej w halowej piłce nożnej, pojedynek szczypiornistów MTS Chrzanów z Vive Targi II Kielce oraz futbolowe sparingi. To niektóre propozycje sportowe na najbliższy weekend.
0
Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej
Przy piłce Michał Cząstka, zawodnik MKS Trzebinia-Siersza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mistrzostwa Małopolski Zachodniej w halowej piłce nożnej, pojedynek szczypiornistów MTS Chrzanów z Vive Targi II Kielce oraz futbolowe sparingi. To niektóre propozycje sportowe na najbliższy weekend.

PIŁKA NOŻNA HALOWA

Mistrzostwa Małopolski Zachodniej juniorów starszych, juniorów młodszych, trampkarzy oraz młodzików (sobota, 1 lutego, godz. 8.30, hala sportowa w Chrzanowie)
Chrzanów jest gospodarzem tegorocznych mistrzostw Małopolski Zachodniej w halowej piłce nożnej.
W miejscowej hali sportowej zmierzą się najlepsze młodzieżowe drużyny z trzech podokręgów: chrzanowskiego, oświęcimskiego i wadowickiego.
Podokręg piłki Nożnej Chrzanów reprezentować będą drużyny MKS Trzebinia-Siersza (w kategorii juniorów starszych i młodszych oraz trampkarzy) i Górnika Libiąż (w zmaganiach młodzików).
Juniorzy starsi MKS zmierzą się z Beskidem Andrychów i Unią Oświęcim, juniorzy młodsi zagrają z Lachami Lachowice i Unią, trampkarze stoczą boje z Sołą Oświęcim i Halniakiem Targanice, natomiast młodzicy Górnika zmierzą się z KS Chełmek i Beskidem Andrychów.

PIŁKA RĘCZNA

II liga
MTS Chrzanów – Vive Targi II Kielce (sobota, 1 lutego, godz. 16, hala sportowa w Chrzanowie)
Po przegranej (pierwszej w obecnych rozgrywkach) w wyjazdowym pojedynku z Grunwaldem Ruda Śląska, chrzanowianie będą chcieli zrehabilitować się w starciu z rezerwami jednej z najlepszych ekip w Europie - Vive Targi Kielce.
W spotkaniu pierwszej rundy sezonu rozegranym w stolicy województwa świętokrzyskiego podopieczni Leszka Wójcika wygrali wysoko 45-31.

PIŁKA NOŻNA

Sparingi
Orzeł Balin – MKS Alwernia (piątek, 31 stycznia, godz. 19, boisko w Chełmku)
MKS Trzebinia-Siersza – Koszarawa Żywiec (niedziela, 2 lutego, godz. 11, boisko w Chełmku)
Polonia Luszowice – Orzeł Balin (niedziela, 2 lutego, godz. 12, boisko w Luszowicach)

FUTSAL

Magis Sport Młoda Liga (niedziela, 2 lutego, godz. 9, hala sportowa w Chrzanowie)

Magis Sport Liga (niedziela, 2 lutego, godz. 15, hala sportowa w Chrzanowie)

(MK)