Nie masz konta? Zarejestruj się

Praca, biznes, edukacja

CHRZANÓW. Nowa galeria z barem dla zmotoryzowanych

20.12.2011 12:46 | 3 komentarze | 9 344 odsłon | red
Market spożywczy, sklep RTV i AGD a także restauracja dla zmotoryzowanych mają się znaleźć w nowej galerii Kasztelania City Center.
3
CHRZANÓW. Nowa galeria z barem dla zmotoryzowanych
Kasztelania City Center, archiwum Adept Investment
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Market spożywczy, sklep RTV i AGD a także restauracja dla zmotoryzowanych mają się znaleźć w nowej galerii Kasztelania City Center.

Właściciel terenu po starym szpitalu firma Invest Media II oraz jej partner Adept Investment na konferencji w Ustroniu przedstawili swoje zamierzenia wobec obiektu.

- Budowana właśnie w tym rejonie obwodnica północno-wschodnia miasta zapewni mieszkańcom regionu dogodny dojazd do centrum handlowego zarówno z autostrady A4 jak i okolic Chrzanowa. Kasztelania to obiekt o 18 tys. m kw. powierzchni handlowej – mówi Karol Cieciera z firmy Adept Investment.

Znajdzie się w nim m.in. market spożywczy o powierzchni 4 tys. mkw., sklep RTV i AGD o powierzchni 2 tys. mkw., a także restauracja typu drive–thru, czyli bar dla zmotoryzowanych. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to Mc Donald czy np. KFC.

- Zaczynamy rozmowy handlowe z zainteresowanymi – mówi Karol Cieciera.

Otwarcie Kasztelanii inwestor zaplanował na IV kwartał 2013 r. Tymczasem u zbiegu ul. Szpitalnej i Topolowej rozpoczęły się prace wyburzeniowe starych szpitalnych budynków. Mają potrwać do marca, ale mogą skończyć się wcześniej.

- Jak tylko się to stanie i uzyskamy potrzebne dokumenty, przystępujemy do budowy Kasztelanii. Otrzymaliśmy obietnice wsparcia naszych działań ze strony samorządu – dodaje Karol Cieciera.
(e)