Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

09.10.2019 12:00 | 0 komentarzy | 2 056 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 14:13

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

0
Zabawa dla dzieci "Ja i moje hobby"
Amelka ze swoim psem Jacksonem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Justyna Bębenek z Libiąża, mama Amelii napisała do nas tak:

- Przedstawiam Amelkę i Jacksona z Szacht Libiąskich. Mimo, że Jackson to duży pies, Amelka radzi sobie z nim dobrze i bierze udział w konkursach  "Młodego Prezentera" na Wystawach Psów Rasowych. Są najlepszymi przyjaciółmi i w przyszłości chciałaby sama trenować z psami. W ten sposób Amelka uwielbia spędzać każdą wolną chwilę.

Amelia otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Ja i moje hobby" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".