Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Klub piłkarski wycofał drużynę z rozgrywek

09.02.2024 15:00 | 0 komentarzy | 7 782 odsłon | Michał Koryczan

Występujący w piątej lidze piłkarskiej zespół Karpat Siepraw nie przystąpi do wiosennych rozgrywek. Tym samym KS Chełmek stracił jednego rywala w walce o punkty.

0
Klub piłkarski wycofał drużynę z rozgrywek
W poprzednim sezonie Karpaty Siepraw rywalizowały w lidze z MKS Trzebinia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak informuje Małopolski Związek Piłki Nożnej, Karpaty Siepraw zrezygnowały z występów w zachodniej grupie piątej ligi. Przypomnijmy, że w rozgrywkach tych występuje KS Chełmek.

- Wobec braku możliwości zdobycia finansowego wsparcia jesteśmy zmuszeni wycofać z rozgrywek piątej ligi zachodniej zespół LKS Karpaty Siepraw (...). Mimo bardzo trudnego położenia sportowo-finansowego nowy zarząd deklaruje podjęcia się wszystkich niezbędnych działań, by w niedalekiej przyszłości powrócić na właściwy nam poziom rozgrywek - brzmi opublikowany przez MZPN fragment pisma podpisanego przez prezesa i wiceprezesa Karpat, które jakie trafiło do Wydziału Gier Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Zgodnie z regulaminem w rundzie wiosennej przeciwnicy Karpat będą otrzymywać punkty walkowerem.

Przypomnijmy, że w grudniu pojawiły się doniesienia, że inny piątoligowiec - Wiślanka Grabie miał zawiesić działalność i wycofać zespół z rozgrywek. Jak informuje MZPN, do dziś żadne pismo w tej sprawie nie trafiło do piłkarskiego związku.


CZYTAJ RÓWNIEŻ

Woda zalała piwnicę w domu w Zagórzu

Zmarł były radny z Babic

Od poniedziałku zmiana w kursowaniu autobusów ZKKM Chrzanów

Piłkarze powalczą o zimowy puchar

Dzieci i młodzież pojadą pociągiem za złotówkę

Złodziej złapany z torbami pełnymi zakupów