Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Nowy napastnik dał zwycięstwo Trzebini

18.07.2018 20:00 | 13 komentarzy | 4 535 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze czwartoligowego MKS Trzebinia pokonali Brzezinę Osiek w swoim drugim przedsezonowym sparingu.

13
Nowy napastnik dał zwycięstwo Trzebini
Michał Cząstka (przy piłce) zdobył dwa gole dla MKS Trzebinia w wygranym sparingu w Osieku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Brzezina Osiek - MKS Trzebinia 2-3 (2-2)

Gole dla MKS: Michał Cząstka dwie, testowany

Trzebinia: Wróbel - testowany 1, Sawczuk, Martyniak, Jarosz, Sz. Kurek, Górka, Kowalik, testowany 2, testowany 3, testowany 4 oraz K. Pająk, Sochacki, Zybiński, Skrzypek, Łubik, Celiński, Cząstka, testowany 5

W swoim pierwszym, sobotnim  sparingu "żółto-czarni" wygrali z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie. W środę trzebińscy czwartoligowcy pokonali na wyjeździe występującą w klasie okręgowej Brzezinę Osiek. W ich szeregach zabrakło Marcina Kalinowskiego (ze względu na sprawy osobiste). Pojawiło się za to pięciu testowanych zawodników.
To właśnie jeden z nich (napastnik) zdobył pierwszego gola dla MKS, doprowadzając do wyniku 1-1. Kolejne dwie bramki dla „żółto-czarnych" strzelił Michał Cząstka (na 2-1 i na 3-2), wychowanek trzebińskiego klubu, pozyskany ostatnio z UKS Dulowa (rundę wiosenną spędziła na wypożyczeniu do KS Chełmek).
- Ciężko pracujemy. Skupiamy się teraz na motoryce. Dlatego też nasza gra jest daleka od tego, czego bym oczekiwał. To był wartościowy sparing. Gospodarze zaprezentowali się z dobrej strony, zwłaszcza w pierwszej połowie - mówi Mariusz Wójcik, trener MKS.
W sobotę jego zespół zmierzy się na swoim stadionie ze śląskim czwartoligowcem LKS Czaniec. Początek spotkania o godz. 11.
- To bardzo mocny zespół, który ostatni sezon zakończył na „pudle", a teraz wzmocnił się jeszcze piłkarzami ogranymi w wyższych ligach. Chcemy skoncentrować się na szukaniu optymalnego zestawienia i rozwiązań na mecze o stawkę - mówi Mariusz Wójcik.