To już ostatnie dni zapisów do imprezy biegowej Chechło Run

06.09.2021 19:23 | 0 komentarzy | 3 622 odsłony | Michał Koryczan
Do udziału w imprezie zgłosiło się jak dotąd ponad 160 osób. Chętni by stanąć na starcie wciąż mogą się zapisywać.
0
Podczas Chechło Run w 2019 r.

Zawody zostały zaplanowane na niedzielę, 19 września. Organizuje je Trzebińskie Centrum Kultury. Patronem medialnym Chechło Run jest „Przełom".

Dla uczestników przygotowane zostały dwie trasy (5 i 10 kilometrów) wokół zbiornika Chechło. W biegu mogą wystartować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat.

Chętni, aby wziąć udział w Chechło Run mogą się już zgłaszać. Zapisy elektroniczne przyjmowane są do 10 września lub do wyczerpania limitu, wynoszącego 500 osób. Do tej pory zgłosiło się ponad 100 osób. Formularz rejestracyjny oraz regulamin dostępne są TUTAJ.

Opłata startowa wynosi 45 zł, w ramach której uczestnik biegu otrzymuje pakiet startowy zawierający:

• numer startowy z chipem (bezzwrotny)
  • medal ukończenia biegu
  • ciepły posiłek na mecie
  • butelkę szklaną z pokrowcem
  • wodę w trakcie zawodów

Czołowi biegacze w poszczególnych kategoriach mogą liczyć na nagrody pieniężne (w klasyfikacji generalnej: 500 zł - pierwsze miejsce, 300 zł - drugie miejsce i 200 zł - trzecie miejsce) lub rzeczowe.

We wrześniu w powiecie chrzanowskim szykuje się duża impreza biegowa. Chętni by wziąć w niej udział mogą się już zgłaszać.

Przeczytaj również:

Piłkarska niedziela. Zespoły z Zagórza, Jankowic i Brodeł z kompletem punktów

Fablok Chrzanów ma nowego trenera. Pracował w III i IV lidze

Trener Fabloku Chrzanów zrezygnował po 4 porażce w sezonie

Piłkarska sobota. Alwernia popsuła imprezę Woli Filipowskiej (WIDEO, ZDJĘCIA)

Nietrzeźwy kierowca złapany na drodze krajowej w Chrzanowie

Akcja Górka-Kowalik-Szczurek dała Trzebini wygraną nad rezerwami drugoligowca (WIDEO, ZDJĘCIA)