Bez kibiców MTS wygrał z Końskimi (ZDJĘCIA, WIDEO)

17.10.2020 20:30 | 0 komentarzy | 3 576 odsłony | Marek Oratowski

Choć pierwszoligowcy z Chrzanowa w sobotnim starciu nie mogli liczyć na doping fanów, zasłużenie ograli rywali z Końskich.

0
Przy piłce Jan Orlicki (MTS)

I liga
Unimetal Recycling MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 27-23 (12-11)

MTS: Plaszczak - M. Skoczylas 7, Wierzbic 7, Wadowski 5, Rola 3, Orlicki 2, Madeja 1, D. Skoczylas 1, Krasucki 1, Węgrzyn, Kowal, Olszewik, Pasierb
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Gra odbywała się według scenariusza „bramka za bramkę". Dzięki trzem trafieniom pod rząd na początku drugiej połowy MTS prowadził 15-11. Goście doszli ich w 49. minucie (18-18) po przestoju w wydaniu gospodarzy. Na szczęście końcówka należała do chrzanowian i wygrali 27-23.

- Zespół spisał się dobrze. W bramce bardzo fajnie bronił Patryk Plaszczak. Szkoda, że wcześniej nie udało nam się odskoczyć od rywala. Brakowało nam trochę dopingu kibiców - przyznał po meczu Przemysław Wierzbic, który zaliczył siedem trafień.