Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pan Mirosław schudł 20 kg w Projekt Zdrowie!

22.05.2020 11:46 | 0 komentarzy | 1 167 odsłona | red

Materiał promocyjny

Dziś przedstawiamy Wam Pana Mirosława, któremu w 4 miesiące udało się zgubić 20 kg! To niesamowite dokonanie. Pana Mirosława w chwili obecnej tak rozpiera energia i optymizm, że chce podzielić się swoją radością z całym światem!

0
Pan Mirosław schudł 20 kg w Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

 

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?
Od jakiegoś czasu zmagałem się z otyłością. Codzienne czynności coraz częściej sprawiały mi trudność - zwykłe zawiązanie butów stawało się uciążliwe. Przestałem mieścić się w swoje ubrania. Moje samopoczucie było dużo gorsze. Młody również nie jestem, więc chciałem zadbać o swoje zdrowie.

Jak dowiedział się Pan o Gabinecie Projekt Zdrowie?
O Gabinecie Projekt Zdrowie dowiedziałem się od członków rodziny, gdyż zauważyłem u nich ogromne zmiany na lepsze. Dostrzegłem fakt, że kuracja której się podjęli jest skuteczna.

Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?
Po zgubieniu paru kilogramów zauważyłem, że poprawiło się znacznie moje samopoczucie. Muszę przyznać, że szybkie rezultaty motywowały mnie do dalszej diety jak nic innego!

Czego najbardziej Pan się obawiał?
Obawiałem się, że po prostu nie wytrwam. Podejmowałem w swoim życiu już liczne próby zgubienia kilku kilogramów, ale nigdy nie potrafiłem wytrwać dłużej niż tydzień. Nie widziałem również żadnych efektów. Obawiałem się że tym razem stanie się to samo. A jednak!

Co zmieniło się w Pana życiu po kuracji?
Czuję się bardzo dobrze w swoim ciele. O wiele zdrowiej niż w ubiegłym roku. Zmieniłem nawyki żywieniowe i bardzo dobrze się z tym czuję, ponieważ w żaden sposób się nie katuję żadnymi głodówkami.

Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
⁃ Jestem przykładem na to, że można to osiągnąć, wystarczy trochę wiary w siebie i wytrwałości, a mogę zapewnić, że efekty są warte tego wszystkiego. To wszystko jest dla naszego zdrowia.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 790 618 333

Dietetyk mgr Kamila Kostanek

 

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info
tel: 790-618-333

 

 

 

 

 

 

Materiał promocyjny