Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Czas na weekend! Kulturalne i rekreacyjne propozycje dla Was z najbliższej okolicy

13.02.2020 17:00 | 0 komentarzy | 2 190 odsłony | Ewa Solak
0
Czas na weekend! Kulturalne i rekreacyjne propozycje dla Was z najbliższej okolicy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 14 lutego

KRZESZOWICE

WALENTYNKOWY FOLK KARNAWAŁ
O godz. 19.00 w Kopalni Talentów w Krzeszowicach (ul. św. Floriana 3) rozpocznie się impreza dla wszystkich miłośników tańca. W programie: folkowe i ludowe przeboje zagrane przez kapelę góralską i krakowską, tańce w kręgu z całego świata, prowadzone przez Monikę Dudek i dobra zabawa do północy. Dla singli grupowe korowody, koła, zabawy grupowe. W programie także loteria z miłosnymi upominkami dla wszystkich posiadaczy biletu. Stroje ludowe, folkowe i wszelakie inne mile widziane. Bilety: 14 zł (do kupienia przed wejściem na imprezę).

 

LIBIĄŻ

AKORDEONOWY KONCERT WALENTYNKOWY

O godz. 18.00 w kawiarni "Nisza" przy Libiąskim Centrum Kultury rozpocznie się koncert akordeonisty Grzegorza Zagórskiego. Bilety: 10 zł.

 

CHRZANÓW

"SZALONE NOŻYCZKI"
O godz. 19.00 MOKSiR w Chrzanowie zaprasza na znakomity spektakl komediowy. To wyjątkowe, teatralne doświadczenie, którego punktem wyjścia jest scenariusz, cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Interakcja z publicznością sprawia, że spektakl nigdy nie kończy się tak samo.
Obsada: Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek; Dominika Gwit; Przemysław Cypriański; Alan Andersz; Urszula Dębska/Joanna Kupińska; Maciej Wilewski/Michał Piróg. Bilety: 100 zł, 90 zł, 60 zł. Bilety: kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl.

 

Sobota, 15 lutego

KRZESZOWICE

KONCERT CHARYTATYWNY I AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
O godz. 17.00 w Kopalnia Talentów w Krzeszowicach (ul. św. Floriana 2) rozpocznie się wielka impreza charytatywna. Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej oraz Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zapraszają na karnawałowy koncert oraz aukcję dzieł sztuki i cennych przedmiotów, przekazanych na licytację.
W koncercie wezmą udział artyści krakowscy: Monika Biederman-Pers - sopran i Piotr Karzełek - baryton. W ich wykonaniu, przy fortepianowym akompaniamencie Sławomira Kokoszy, największe przeboje musicalowe i operetkowe.
Licytację dzieł sztuki i przekazanych przedmiotów, w przerwach koncertu, prowadzić będą Monika Dudek i aktor Rafał Sadowski. Wieczór poprowadzi dyrektor CKiS Anna Miga.
Pozyskane pieniądze wspomogą działania statutowe IZPM, między innymi organizację półkolonii dla dzieci oraz wsparcie dla osób najbardziej potrzebujących.

CHRZANÓW

A GDYBYŚMY NIGDY SIĘ NIE SPOTKALI
O godz. 18.00 w Klubie Stara Kotłownia w Chrzanowie zaplanowano koncert walentynkowy w wykonaniu Grupy Wokalnej Impresja. Wstęp wolny.

Propozycje z Małopolski znajdziecie TUTAJ

Organizatorów imprez nie ujętych w naszym informatorze prosimy o kontakt z dziennikarzem dyżurnym tel. 697 351 999. Chętnie go uzupełnimy.