Nie masz konta? Zarejestruj się

Praca, biznes, edukacja

26.04.2023 10:43 | 0 komentarzy | 3 146 odsłony | red

Materiał promocyjny

0
Prośba o wsparcie TSPS w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie (przekazanie darowizny) edukacji osób niepełnosprawnych uczęszczających do Terapeutycznej Szkoły Podstawowej Specjalnej i Terapeutycznego Przedszkola Specjalnego „Harmonijka" z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 67, 32-540 Trzebinia. Naszym celem jest wyremontowanie nieużytkowanej części budynku, w którym znajdują się nasze placówki. Chcemy prosić, aby Pan/Pani był współtwórcą realizacji naszego projektu. Koszt inwestycji wyszacowany jest na 300 tysięcy zł.

Nasza historia sięga 2018 roku wtedy z inicjatywy Państwa Ewy i Janusza Morawiec powstała placówka edukacyjna dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Jesteśmy niepubliczną szkołą i przedszkolem, ale nasi uczniowie nie ponoszą kosztów edukacji, terapii, rehabilitacji. Nadszedł jednak czas, kiedy to my musimy zwrócić się o pomoc. Do tej pory właściciele radzili sobie sami, przeznaczając własne siły i środki na rozwój placówek. Inspiracją do powstania tego miejsca byli rodzice dzieci niepełnosprawnych, którzy wyrażali zaniepokojenie brakiem podobnych placówek na terenie powiatu chrzanowskiego. Nasza szkoła i przedszkole cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na szeroką gamę zajęć edukacyjnych, rewalidacyjnych, specjalistycznych, terapeutycznych i dodatkowych.  Z roku na rok przybywa do naszej placówki co raz więcej uczniów i przedszkolaków, chcielibyśmy wszystkim dzieciom zapewnić odpowiednie warunki do nauki, terapii i rehabilitacji. Ze względu na zwiększające się zapotrzebowanie nie jesteśmy w stanie pomieścić się w dotychczasowej bazie oraz kształcić i wychowywać naszych podopiecznych.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie..

Nawet mała kwota przybliży nas do realizacji celu, którym jest stworzenie w wyremontowanej części budynku gabinetów specjalistycznych, w których nasi wychowankowie będą mieć możliwość dalszej rehabilitacji w odpowiednio do tego dostosowanych warunkach.

 

Darowiznę prosimy przekazywać
na numer konta bankowego:

13 1020 2906 0000 1702 0421 3195

TSPS Trzebinia

Tytułem: Darowizna na rzecz TSPS w Trzebini


Materiał promocyjny