Praca, biznes, edukacja

ENWOS Sp. z o.o. w Chełmku poszukuje kandydatów do pracy

22.07.2020 11:24 | 0 komentarzy | 3 053 odsłony | red

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno Ściekowej ENWOS Sp. z o.o. w Chełmku Plac Kilińskiego 1 prowadzące działalność w zakresie produkcji i dostaw ciepła, dostaw energii elektrycznej oraz dostaw wody i odprowadzania ścieków zatrudni pracowników

z Chełmka lub okolic na stanowiskach:

elektroenergetyk

Miejsce pracy: Chełmek

Zakres obowiązków:
obsługa sieci dystrybucyjnych i stacji transformatorowo rozdzielczych ŚN/nn,
utrzymanie ruchu kotłowni od strony elektrycznej,
obsługa urządzeń i instalacji elektrycznych.

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe w kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
uprawnienia G1 w zakresie eksploatacji urządzeń,
mile widziane uprawnienia G2,

Oferujemy:
pracę na cały etat,
stabilne i dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
rozwój zawodowy, możliwość zdobywania cennego doświadczenia i wiedzy.

Podanie i CV można składać w siedzibie firmy lub mailowo na adres:
dyrekcja@enwos.pl . Bliższe informacje pod nr tel. 33 846 13 77

ślusarz-spawacz - obsługa urządzeń i sieci energetycznych

obsługa, konserwacja i naprawa urządzeń i instalacji energetycznych w ciepłowni, kotłów, wentylatorów, pomp, instalacji i urządzeń odżużlania i odpopielania, instalacji zmiękczania i korekcji wody kotłowej, nawęglania, obsługa i konserwacja węzłów, instalacji i sieci ciepłowniczych oraz wodnych.

Wymagania:
wykształcenie zawodowe lub średnie w kierunku energetycznym, mechanicznym lub pokrewnym,
uprawnienia G2 w zakresie eksploatacji urządzeń,

Oferujemy:

dyrekcja@enwos.pl . Bliższe informacje pod nr tel. 33 846 13 77.