Ostanie 10 dni to 15 nowych pożegnań w dziale nekrologi portalu przelom.pl
Przypomnijmy zmarłych mieszkańców miasta, których pożegnaliśmy w tym okresie.
Łączymy się w smutku z rodzinami i bliskimi.
::obituary{"type":"single","item":"2391"}
::obituary{"type":"single","item":"2410"}
::obituary{"type":"single","item":"2420"}
::obituary{"type":"single","item":"2421"}
::obituary{"type":"single","item":"2424"}
::obituary{"type":"single","item":"2427"}
::obituary{"type":"single","item":"2428"}
::obituary{"type":"single","item":"2429"}
::obituary{"type":"single","item":"2431"}
::obituary{"type":"single","item":"2434"}
::obituary{"type":"single","item":"2437"}
::obituary{"type":"single","item":"2439"}
::obituary{"type":"single","item":"2441"}
::obituary{"type":"single","item":"2443"}
::obituary{"type":"single","item":"2449"}
Nekrologi zmarłych mieszkańców naszego miasta na bieżąco ukazują się w dziale nekrologi Portalu przelom.pl.
Jeśli chcielibyście Państwo, aby pożegnanie Waszej Bliskiej Osoby Zmarłej znalazło się na naszym portalu, poproście o to w firmie pogrzebowej, z usług której korzystacie.
Możecie również skontaktować się z nami telefonicznie, SMS-owo pod numerem 697 358 999 lub mailowo na adres: [email protected]
(dodawanie nekrologów na portalu jest bezpłatne)

22.06.2026
SPRZEDAM samochód Lancia Ypsilon silnik 1.4. Benzy...

21.06.2026
KOMPLEKSOWY remont łazienek (kafelkowanie, hydraul...

15.06.2026
PRZESTRZEŃ Psychoterapii Aleksandra Wołoszczak. Ps...
Liber, Szpakowski i Majdan w Alwerni! Już w niedzielę w
Albatrosi maja tez sapiewac piosenke o
17
00:30, 2026-06-25
Leśna kontrola przyniosła nieoczekiwany finał. W akcji
Mogli nie przyjmować mandatu . Dopiero by było 🤣
Alfons
00:14, 2026-06-25
Ponad 300 podpisów w obronie budynku przy Grunwaldzkiej
Czyli leśne dziadki , jakies 5 osób, postuluje wywalenie kilku baniek na remont rudery z publicznych pieniędzy i chcą tam jeszcze sklep. kto go ma prowadzić? burmistrz czy radni? no chyba że maja dogadanego własciciela sklepu to niech on remontuje i zarabia.
Trzebiniak
23:20, 2026-06-24
Leśna kontrola przyniosła nieoczekiwany finał. W akcji
Jeździli na elektrykach ale mandaty za wjazd pojazdem spalinowym, Przełom jak zwykle w formie 😀
Meg
22:27, 2026-06-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz