Skamol poszukuje kandydatów do pracy - przelom.pl
Zamknij

Skamol poszukuje kandydatów do pracy

15:20, 02.10.2019 red
Skomentuj

Skamol to międzynarodowa firma produkująca systemy izolacji technicznej znajdujące szerokie zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle. Obecnie do zakładu w Trzebini poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera.

Poszukujemy osoby na stanowisko

Magazynier

Zakres obowiązków:
planowanie oraz sterowanie zapasami magazynowymi;
przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu zgodnie z dokumentacją magazynową oraz zarządzeniem wewnętrznym Spółki;
kompletacja, przygotowanie i zabezpieczenie materiałów do transportu;
prowadzenie ewidencji dokumentów magazynowych;
bieżące monitorowanie zapasów magazynowych z uwzględnieniem
asortymentu oraz terminów przechowywania materiałów;

Oczekiwania:
doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
uprawnienia UDT na wózki widłowe
rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
przyjazną atmosferę pracy
benefity pozapłacowe

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze