"Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy - przelom.pl
Zamknij

"Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy

12:08, 15.05.2019 red
Skomentuj

"Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Główne zadania:

- Sporządzanie analiz rynkowych oraz przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży,
- Nawiązywanie kontaktów z odbiorcami w zakresie produktów, warunków współpracy,
- Przygotowywanie ofert handlowych oraz materiałów informacyjnych,
- Pozyskiwanie informacji marketingowych i handlowych,
- Kontrola sieci sprzedaży i jej rozwój,
- Współudział w przygotowywaniu prezentacji i raportów.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość branży chemicznej,
- znajomość obsługi programów Microsoft Office,
- duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
- umiejętność: pracy w zespole oraz nawiązywania kontaktów,
- sumienność, obowiązkowość i dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
- bezpłatna prywatna opieka medyczna,
- pakiet świadczeń socjalnych,
- środowisko wspierające i wynagradzające kreatywność i innowacyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z dopiskiem
"Rekrutacja - Specjalista ds. marketingu i sprzedaży" na adres:
"Alventa" S.A.
ul. K. Olszewskiego 25; 32-566 Alwernia
e-mail: [email protected]

W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji".
O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci na ww. stanowisko zostaną poinformowani indywidualnie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oświadczamy, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne wykorzystywane będą jedynie na potrzeby procesu rekrutacji i nie będą przechowywane po jego zakończeniu. Administratorem danych osobowych jest "Alventa" S.A., ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Szczegółowe dane dotyczące Administratora dostępne są na www.alventa.com

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.